Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugy erzem hogy rossz anya...

Ugy erzem hogy rossz anya vagyok.. Mas is van igy?

Figyelt kérdés
7 hos a kislanyom.ojan lelkiismeret furdalasom van emiatt.!!!Van ojan idoszak amikor nem lehet birni velem ojan faradt ideges vagyok es ijenkor ra kiabalok a kislanyomra ha nem azt csinalja ait kell. pedig tudom hogy o meg picike tudatlan. A szivemet odaadnam erte annyira szeretem es feltem.
2009. máj. 5. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
keresd meg a problémád okát és azt kell helyre hoznod Pl.:a lelked szomoru akkor ingerült lehet az ember de ha lelki békém van a gyerrekre se ki a bálok! magne B6 vitamint szedj!
2009. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A magneB6 nem segít a lelki bajon.

Szerintem neked inkább egy jó kis beszélgetés tenne jót. Biztos nem vagy rossz anya, mindenkinél elszakad néha a cérna, olyankor rá kell bízni a kicsit az apukára, nagyszülőkre, és kimozdulni otthonról barátnőzni. Azért próbálj meg ne kiabálni olyankor se a gyerekre, mert nagyon át tud rájuk ragadni a hangulat. Az én picim 8 hónapos lesz jövő héten.

2009. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tokéletesen egyett értek a 23-45-el!Bármennyire is ideges és fáradt vagy,nem kiabálhatsz a 7 honaps gyermekeddel!Pr´bálj meg egy kicsit lazítani!Ha nem tudod rábízni senkire,akkor lazíts vele.Jon a nyár a jó ido lehet nagyokat sétálni hétvégén starndolni...Most még csak 7 hónaps.majd 1 éves kora után akkor jon az igazi munka foleg amikor elindul!!!De megéri hidd el!Èn az életemet adnám az én két gyermekemért.De ne aggódj jó anya vagy, és tuodod hogy mit kell tenned.Csak nyugi!!!
2009. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nevelem a fiamat, és sajnos néha nálam is elszakad a cérna. Van, hogy bármit csinálok, semmi nem jó neki, és bizony én is kiabáltam már rá. Utána persze megbánom, és olyan kis riadtan néz rám olyankor:( Szerintem mindenkivel előfordul, hogy néha úgy érzi nem bírja tovább, kiborul, és nem mindig van kéznél valaki, akire ilyenkor rá lehet bízni. Kitartás, és nem vagy rossz anya.
2009. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A magne b6-ot azért mégiscsak próbáld ki, nekem igenis segít. most terhes vagyok megint és ugyebár az együtt jár a bolondgombával, de amióta magne b6-ot szedek.. :) (úgy hangzik,mint egy reklám).

Na de emellé nem árt azért 1 héten 1 délután, amikor valaki levált és elmész csavarogni egyedül. nekem ez is nagyon jót tesz mindig. nap végére alig várom,hogy mehessek a lányomért.

2009. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a magne b 6 jó ötlet, de emellett szervezz magadnak külön programokat (egy 7 hónapos baba mellett már lehet), és bízd a picit a férjedre/nagymamákra. Fontos, hogy legyen néha baba-mentes 1-2 óra magadra, barátnőkkel, fodrásznál, uszodában, stb. Vagy csak aludj, míg más vigyáz a picurra, hogy ne legyél olyan fáradt.
2009. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a jo tanacsokat mindenkinek. meg fogok valtozni remelem. megprobalok uralkodni magamon ,mert a babamat es a ferjemet is nagyin szeretem ok az eletem.van ojan nap hogy nem vagyok ki dogolve de van ojan nap hogy nem lehet birni velem.de nem sokaig lessz mar igy meg valtozok.mindent koszonok .sokat segitettetek!!! mindenkinek jo egeszseget az egesz csladnak!!
2009. máj. 6. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Mivel így gondolkodsz, ahogy, nem lesz semmi probléma, ez fix.
2009. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KOSZIKE ARANYOS VAGY !!!
2009. máj. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!