Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mikortol lehet...

Most akkor mikortol lehet adni a babáknak natur joghurtot és babajoghurtot (humana 6 hotol van a többi 8 hotol)? De itt meg nemrég azt olvastam hogy 10 hot meg kéne várni, akkor mikortol?

Figyelt kérdés
A védönöm gyerekorvosom nem nagy segitség az elöbbi ritkán jön az utobbi tanácsadáson folyton siet sokan vannak és 2esével vizsgálja a gyerekeket igy nem igazán tudok kérdezni töle!Melyikel jobb kezdeni a babajoghurtal mert azt babáknak csinálják vsgy a natural (pl. aktivia)?
2009. máj. 6. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

babáknak valót adhatsz 6 hótól, pl. a humanat. natúr joghurttal, pl. activia érdemes megvárni a 9-10 hónapos kort.

ami babáknak való, azt adhatod attól az időponttól, ami a dobozra van írva.

2009. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amire rá van irva mikortol adható akkor add.én pl a tejes krémtúrot kezdtem neki el 10 hónaptól adni,joghurtot(bolti tejeset)még nem adtam.de a babajoghurtot desszertet már 6 hótol kapta.
2009. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 10 hósan kezdtem adni a natúr joghurtot, babajoghurtot nem szoktam. Esetleg csinálhatsz olyat, h a n.joghurtba keversz gyümit...na azt nagyon szereti az én picikém. Én danone natúr-t és bakony natúrt adtam eddig
2009. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először a babjoghurt jobb, a korának megfelelő. A joghurtoknál olvasd el az összetevőket, mert nagyon sokban van mindenféle állag javító, meg ilyen-olyan mesterséges anyagok. Az a legjobb, amiben a lehető legkevesebb dolog van tejen és joghurtkultúrán kívül. Én mikor elolvastam az activia összetételét, majdnem rosszul lettem.
2009. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!