Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 1 és 2 év körüli gyereket...

A ti 1 és 2 év körüli gyereketek szokott sírni orvosi vizsgálatkor, vagy injekciónál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is sírt, már ha csak az orvost meglátta, alig lehetett megvizsgálni kb másfél éves koráig. Az áttörést az hozta, hogy vettem egy ravensburger képeskönyvet, amiben van egy rendelő. És a köv vizsgálat előtt sokat beszélgettünk róla, meséltem neki, mi fog ott történni és miért, hogy lehet h ez v az fájni fog, de elmondtam az okát, így felkészítettem. Azóta jópárszor voltunk dokinál, vérvételen is, meg se pisszent, vidáman tűrte, sőt, volt h ő szólt a dokira rá, hogy nézzen bele a torkába :) vette le az asztalról a spatulát :)
2011. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam csak akkor sír mikor a tűt beleszúrják,meg addig,nem fél a doki nénitől,ma-21 hós- ülve megnézhette neki a torkát,mondott egy nagy ÁÁÁ-t,olyan cuki volt.

Én a helyedben nem vinném ahhoz a fogdokihoz,csak félni fog a picid később is!

2011. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!