Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel éjjel állandóan...

Miért kel fel éjjel állandóan a babám? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Éjjel 2körül felkel a babám,fél órát viháncol,körbejárja a szobát,mindent megnéz,mire végzett(kb fél óra),akkor törli a szemét mert álmos,de másfél óra visszaaltatni,nézelődik,ki akar esni a kezemből-mert csak ölben van csendben,ha leteszem ordít.Ha elaludt,2 óra múlva kel.Már kivagyok,nem bírok 8 kilós gyerekkek félálomban,fájós háttal sétálgatni órákat.Segítsetek,mert behülyülök:(:(

8 hónapos.

Ja, a felső 2 foga most tört ki,már kint van.De semmi nem jó,sehogy nem jó:(


2011. nov. 6. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor csak várok,úgy látom mást nem tehetek.Már oldódik neki a chamomilla c30,2 adag.Napközben jó ha összesen alszik 1 órát.Nem fektetem korán,tegnap direkt ki is toltam,azt hittem most aludni fog,de nem.

Köszi Mindenkinek.

2011. nov. 6. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én éjszakáimat írtad volna le kedves kérdező. Amit a 3 gyerekes anyuka javasolt, az a viburcol kúp.

[link]


Én holnap fogok venni, mert már tényleg minden mást kipróbáltam. MINDENT!!!

2011. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A ch 30-as nem olyan jó mint a 15-ös és azt nem is lehet olyan gyakran adni mint a 15-öst.Mi egyszer vettünk 30-ast de azóta is a szekrénybe van mert nem ér semmit.
2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A c30 bevált,szuper éjszakáink voltak,de elfogyott,holnap veszek,mióta nem adok rengetegszer ébred,mondjuk most visszaalszik,de másfél óránként kelni,így is fárasztó.

A vibrucol vényköteles?Bevált?(utolsó előtti válaszolót kérdezem)

2011. nov. 11. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!