Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegywk ha nem szeret 8...

Mit tegywk ha nem szeret 8 hós babám babakocsizni? énekelek beszélek hozzá, és születése óta járok vele!

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt a problémánk, mire kiderült, hogy nem volt neki kényelmes. Vettem neki egy egyszerű, süppedős ülésű sprot kocsit, és imádja
2009. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ülteted a kocsiban már? nálunk addig volt utálat a séta, míg feküdnie kellett. mióta kilát azóta jól elvan.
2009. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kilát és mesélek neki a tájról és sport kocsi,pont ezert nem ertem mi a baj:(
2009. máj. 8. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám sem szereti. Én azt csináltam, hogy először 15 percet sétáltam vele, aztán mindig emeltem 5 percekkel. Most már jobb a helyzet, de azért 30-40 percnél tovább nem tűri. De ez is több mint a semmi. Inkább délután vidd le még egyszer ha tudod.

Sok sikert!

2009. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kb egy hete van el benne. 6 hós, és most tatlálta meg, hogy őt mi nyugtatja meg. Kapott egy gyürmi macit, annak a mancsát szopizza (cumit nem fogad el), és mióta ez a kedvenc megvan, azóta öröm a séta. Előtte vagy úgy vittem hogy aludt már otthon, belecsempésztem és hajrá, vagy üvöltött.
2009. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!