Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a kisfiamat...

Hogy szoktassam le a kisfiamat a hisztiről, karonülésről?

Figyelt kérdés
Kisfiam sajnos hasfájós volt, így fel lett kapatva.. Már teljesen elmúlt a pocak problémánk, viszont ő nagyon hozzászokott, hogy állandóan cipeljük a fenekét, és most is elvárja. Ma 2,5 órán át hisztizett, és nem hogy csillapodna, még jobban felhergeli magát. :( Mit tegyek, hogy leszokjunk erről?
2011. nov. 10. 20:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%

Kedves # 27/30-os.

Látom a babákról mindent tudsz, de olvasni nem igazán tudsz.Ugyan is ha átolvasod, ott van, hogy AZ ÉN LÁNYOM MINDEN REZDÜLÉSRE FEL KEL!!!AZ ÉN GYEREKEM!!Ha a te gyereked mellett tudsz takarítani amíg alszik, akkor tedd össze a 2 kezed, és mikor ébren van, akkor vegyetek együtt olvasási leckéket!

Kérdező pedig add fel, csináld amit jónak látsz, és töröld ezt a kérdést még az emlékezetedből is, mert teljesen felesleges itt a pocskondiázásokat olvasni.

2011. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem fáj a hasa? Nálunk a kislány akkor ilyen, ha nem érzi jól magát. És igen, hiába van ölben, ha leülök vele, vagy megállok, akkor sir. Épp ezért NINCS ELKAPATVA a gyereked :) Ha csak azért csinálná, hogy vedd fel, akkor, ha felveszed, elhallgatna. De ölben is sir, tehát valami baja van! A lányom most lesz 3 hónapos, a napokban kezdett rendeződni a dolog, eddig ugyanaz volt nálunk is, mint nálad. Ja, és van itthon egy 2 évesem, szülők távol élnek, főzni kell, háztartás van stb. Szóval a szitu ugyanaz, csak 2 gyerekkel :D Nem könnyű, de kitartást!

1. biztos jóllakik? Mérd meg, mennyit eszik!

2. Vagy nem eszik túl sokat? Túl sok előtejet??? Attól fájhat a hasa. Egy mellből eszik, vagy kettőből? Hasfájásra való szereket próbáltad?

3. Ha sétálsz vele, akkor mindig csendben van? Mindegy, hogy tartod? A kislány nálunk inkább csak a karomon, hason szeret lenni, ebből gondoltam, hogy a hasa fáj.

4. Rakj fölé az ágyban néznivalókat, de ne túl magasra, még nem lát jól. Hamarosan megtalnulja majd elkapni a dolgokat és jobban ellesz magában.

5. Szerintem nem tragédia, ha sirni hagyunk egy gyereket, bizonyos határok között. Én vagyok az, aki 3 hónapig orditott kisgyerekként napi 12 órát, folyamatosan!!! Csak amig ettem, addig nem. Nem hurcoltak, mégis nagyon jó a kapcsolatom anyuval :) És 3 hónaposan minden hókuszpókusz nélkül abbaagytam... DE: ha nem nyugszik meg máshogy, csak ha sétálsz vele egy kicsit, akkor sétálj! Én azt csináltam, ha sirt, felvettem, de ha sehogy nem tudtam megnyugtatni (nem volt éhes, nem volt tele pelus, nem volt melege stb... és bárhogy tartottam, sétáltam, sirt) akkor bizony leraktam egy kicsit, és megnéztem az órát. Kitűztem, hogy 10 percet várok. Addig az esetek nagyobb részében elaludt :) Vagy nem, akkor újra felvettem, próbálkoztam tovább.


Hidd el, javulni fog a helyzet :)

2011. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Talán 10-es voltam. Hogy miért normális hogy csak járkálás közben van el? Mert ennyire fejlett még csak az idegrendszere, hogy ezt fogja fel.

Jó pár millió évig valszín úgy éltünk mint a mai főemlősök, nem véletlenül van még meg a Moro-reflex pl. Hány orángutánt, csimpánzt látsz a kölyke nélkül jönni-menni míg az a hátán fekszik a dzsungelben? Mennyi ideje lenne egy ilyen kölyöknek szerinted? Naná hogy ordít mert veszélyben érzi magát. Egyszer majd biztos felnőnek a feladathoz és boldogok attól hogy plafont látnak a fejük felett, de még nem bírtak lépést tartani az evolúcióval. Mellesleg akinek a válaszát kipróbálásra méltattad, ugyanazt írta mit mi hordozás-pártiak. Naná hogy senki nem ellensége a saját derekának, és először játszószőnyegezik, ide-oda tesz, szórakoztat, ezt írtam én is. Lehet van olyan 2 hónapos akinek ez elég is.....Csak ha nincs el máshogy, akkor felvesszük. Ennyi.

2011. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!