Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kikapcsolódásotok van...

Milyen kikapcsolódásotok van a gyerek mellett? Mennyi idő jut naponta magatokra?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

21 honapos a kisfiam de en mar dolgozom hetfotol pentekig delelott 9-tol delutan 5-ig. Minden masodik penteken van kimenom. 17 ora utan megyunk valamerre a baratnommel es altalaban este 22-23 ora korul erek haza. A masik penteken meg a ferjem megy es en maradok a picurral. Szombatonkent altalaban baratokkal szerevezunk valamit (mindeniknek vannak gyerekei), pizzazni megyunk, hozzank jonnek, mi megyunk... kozosen fozunk valamit, dumalgatunk, kirandulunk, termalfurdozunk vagy barmi. Vasarnap meg csak a csalade. A ferjem a kisfiam es en megyunk valamerre vagy otthon jatszunk...


Most lehet nevetni fogtok de en ugy oldom meg a takaritast, hogy a munkahelyem 5 percre van kocsival a hazunktol. Lemondtam az ebedszunetet ami 40-50 perc es inkabb hazaugrom takaritani. A cegenl mindenki ezen nevet. A fonokom is tud rolla. Oszinten megmondtam neki, hogy en nem eszek hanem hazaugrom. Az idot betartom es mindig pontosan visszaerek. Sozval hazarohanok, egyik nap porszivozom, neha felmosom a konyhat es az eloszobat, sutot takaritok, a furdot is ki tudom fertotleniteni es takaritani 40 perc alatt gond nelkul. Jobabn lehet haladni ha nem zavarja az embert senki. Ugyhogy oszinten szolva nallunk sokkal nagyobb rend van most mint amikor otthon voltam a gyerekkel. Es igy ha otthon van tenleg csak vele foglalakozom, pihenek es hetvegen sem kell takaritani mint egy orult. Vasalani vasarnap meg szerdan szoktam este a tv elott amig megnezek egy filmet. Mosni a gep mos es mosogatni is gep mosogat.

Nagyszulok sajnos 1000 kilometerre mert kulfoldon elunk, segitsegem nulla. Azert evente 3-szor jonnek latogatoba par hetre es ilyenkor kettesbe is tudunk lenni a ferjemmel. Most decemberbe veszunk ki 3 nap szabadsagot karacsony elott es ugy dontottunk, hogy a kisfiamat meg visszuk bolcsibe ezen a 3 napon es mi meg elmegyunk minden fele kettesbe, moziba, ebedelni... Ugyis utanna otthon leszunk egyutt 3 hetig. Ugyhogy ha mar nem birjuk akkor veszunk ki szabadsagot es van 6 orank egyut. Mi csk igy tudjuk megoldnai sajnos.

2011. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

kötögetek, kézimunkázok. És persze itthoni munkám is van, ami azért jó, mert feltölt és kicsit kizökkenek a babavilágból. Engem pl. nem zavar, ha gyerekkel megyek vásárolni, vagy bármi más ügyet intézni, mindegy, csak kimenjünk. Azért is jó, mert akkor ki tudok öltözni szépen, amolyan üzletasszonyosan és nem mackónaciban megyek, mint sétálni.

Kettesben a férjemre nem miattam, hanem miatta noincs időnk menni. Tegnap este 12 óráig céges ügyeket intéztünk a lakásunkban lévő irodában. Ennyit a kikapcsolódásról. Néha egy buli, egy bál, egy esküvő nagyon jó, ha megszültem a 2. babát is, le akarok fogyni jópár kilót, akkor majd csinálok programot magunknak, akár van rá ideje a páromnak, akár nincs.

1 gyerekes, 34 hetes km

2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem sok, pedig segítségem is van. Napi 1 óra sporthoz ragaszkodom, de van, h nagyon körülményes megoldani. Az az idő az enyém, amikor alszik. De ez idő alatt próbálom meg a házimunkát is elvégezni.
2011. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

HA!!! előbb elalszik, mint én összeesnék, akkor sakkozok egy fél órát. Amúgy éjszaka is sokszor dolgoztam itthon a melóhelyre. Számítások, beszámolók, költségvetések...

Ugyanakkor nem egyszer lelkiismeretfurdalással hagyom ott a Fiam az ágyában aludni. - Aki nem tud a saját gyermekével, gyermekeivel és feleségével/férjével közösen feltöltődni, - ott nagy baj van... Amúgy férfi vagyok és naponta többször kérem meg a Feleségem, hogy azonnal hagyja abba, amit épp csinál... Nekem nem kell rend, nem kell csillogó tisztaság, - csak egy ruha, amit felvegyek, egy konzerv, ha más nem - amit én vettem magamnak és be tudom dobni a mikróba és néhány jó szó... a többi nem érdekel... ennyit a bunkó hajcsár férfiakról és az előttem párral felszólalt előítéletes bunkóról... - amúgy meg, ki mit szakított, szagolja - mert tuti, hogy előtte is olyan volt...

2012. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!