Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy egy baba nem tud hisztizni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocs,a fejlettség azon FOKÁT.Különben nekem is 2 gyerkőcöm van...
2009. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tíz hónaposommal most voltunk neurológián, mert remegett (apa epilepsziás volt kicsinek). Csináltak labort, eeg-t, figyelték a dokik. Mondom mi áll a papírunkon: "a remegés egyértelmű akaratmegnyilvánulás" - orvosi nyelven, az én nyelvemen HISZTI!!!!!

Szóval most már nem ugrok ha remeg... Eddig féltem, h baja van. Szóval tudnak, ha akarnak. De ez nem csak nevelés, hanem személyiség kérdése. A nagyot és a kicsit egyformán nevelem. A "nagynál" ilyen nem volt. A dokinéni is nézte a kórházban a tevékenységeit, és megállapította, h nagyon akaratos gyerek. 7 hósan állt fel, most megyeget, elengedve mindent. Szerintem a bratyó húzza, ő is azt akarja amit a nagyobb.


judy

2009. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Többen írták, hogy csak 6hó után van hiszti.Hát nálam 4hósan és előtte is tudta, hogy sírással kell próbálkozni, ha valamit akar:ölben lenni.Mert az már kevés, ha csak az ágya mellől játszom vele...:)
2009. máj. 8. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!