Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a babájuk...

Akik együtt alszanak a babájukkal, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Hogy oldjátok meg, hogy ne essen le az ágyról? 10 hónaposom éjjel is "mászkál" álmában, átmászik az odatett nagy akadályokon is (párna, nagy takaró összegöngyölve). Mindig figyelni kell, szinte alig alszom. Ráadásul attól is félek, hogy ráfekszem véletlenül. Arról nem is beszélve, hogy ha éjjel ki kell mennem, nem merem otthagyni. Azok most ne írjanak, akik kiságy pártiak, mert kb 1 hónapja teljes képtelenség ott altatni. Amint beteszem, felébred, és kétségbeesetten sír. Ja és ez is olyan téma, amit már olvastam itt valahol, hogy akinek angyali babája van, nem tudja, hogy nem elszúrt nevelés következménye ez vagy az a dolog. Nekem az első gyerekemet nem kellett ringatni, mindig a kiságyban aludt, nem gyötrődött fogzási fájdalomtól, nem volt hasfájós, nem volt sírós. Most a másodikban megkaptam mindezt duplán, megspékelve a koraszüléssel és a hónapokig tartó kórházzal, műtéttel. Szóval a tökéletes babák tökéletes anyukái csak akkor írjanak, ha a válaszuk nem az ő tökéletes helyzetüket jeleníti meg, hanem az én gondomra gyógyír.:)

Köszönöm előre is!


2011. nov. 13. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Hú, nem lehet egyszerű! AZ enyém is iszonyatos mozgékony ahhoz képest, hogy korababa, de szerencse (nem akarom elszólni), ő legalább éjjel elnyugszik a kis popóján! Ha viszont a Te babád ilyen "kóbor lélek" éjjel, szerintem valami székeket, vagy valamiket tegyetek az ágy végébe, főleg, ha te mély alvó vagy! Én annyiban szerencsésebb vagyok, mint Te, hogy én felkelek minden ficánkolására! Nálunk apuka alszik mélyen, mellette bomba is robbanhat! Külön takarója van a picinek, vagy a te takaróddal takarod? Mert amíg én az enyémmel takartam, addig az enyém is többször kibújt alóla, viszont mióta van saját takarója, valahogy nem forgolódik!
2011. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az jelentett megoldást, hogy betoltuk a sarokba az ágyunkat. Így létrejött egy védett zug, ahol a gyerek alszik legbelül. Mi is úgy szerettük volna, hogy a kiságyat toljuk az ágyunk mellé, és lehúzzuk a rácsot, de nem férünk be a szobába úgy.

A mi kisfiunknál a fejünk feletti részt kell kipárnázni, mert ő felfele mászik, előfordult már, hogy a fal és ágy közötti max. 10 centis lukban aludt békésen. :-)

2011. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi is leszedett ráccsal, összetolt ággyal alszunk, mert nem fért el az ágyában, folyton nekiütődött az oldalának, és felébredt. Így jó, átalussza az éjszakát :)
2011. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk és azóta az ottalvós utazások is meg vannak oldva. Mi 13 hónapja alszunk együtt:)

2011. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!