Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babával...

Mi a véleményetek a babával együtt alvásról? Vannak itt olyan szülők, akiknek közös az ágyuk babájukkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

mi együtt alszunk.

mi is szeretjük, a fiam is.

a mi ágyunkat összetoltuk az övével, így van 1 hatalmas ágy:)

2009. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Az éjszaka egy részét mi is együtt töltjük. Bár én ellene vagyok, de lánykám éjszaka még mindig 3 óránként ébred szopizni, én meg rendszeresen bealszok. Így szinte minden éjszaka van 3-6 óra amikor együtt alszunk. Kicsit félek, hogy megszokja, és nem tudom majd kiszoktatni. Sajna egyenlőre nem megoldható, hogy külön szobába és ágyba kerüljön, ezáltal ne szokjon közénk. Félre ne értsd én szeretem, amikor velünk alszik, csak félek, hogy nagyon megszokja. Van egy ismerősöm, akinek a fia 6 évesen még mindig köztük aludt.
2009. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Ahh... Volt már jópár ilyenfajta kérdés itt, rendszerint jól összevesztek az anyukák :-((

Mi együttaludtunk vele egy ideig, aztán összetoltuk a nagyágyat a kicsivel, utána széttoltuk, külön ágyban aludtunk, de maradtunk a szobájában, aztán meg átjöttünk a miénkbe, ő meg alszik a sajátjában. Mindig mindent úgy csináltunk/csinálunk, hogy neki a legjobb legyen!!

2009. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Több vitás kérdést töröltek is, de találtam egyet, ami ugyancsak megosztotta a véleményeket: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2009. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Jajj de fura ez... leírtuk normálisan, rögtön jön a lepontozás... de miért? én nem vallom azt, h a gyereknek a kiságyban a helye és ő alkalmazkodjon hozzánk. mi akartuk, mi vártuk, így mi alkalmazkodunk amíg kicsi, és nézzük, h mi a jó neki. ha vkinek ez gondot okoz, háááát nagyon sajnálom. komolyan.
2009. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

a gyerek lelkifejlődése szempontjából egészségtelen, ha a szülők ágyában alszik. Az ilyen szülők amúgy hogy/mikor kufircolnak?:) Vagy feladják a szexuális életüket is, mert az fontosabb hogy a gyerek egy másodpercre se tévessze szem elöl a szüleit?


Egyszer láttam egy ilyen összetolt ágyat (eladó lakást néztünk meg) a kisfiú volt már vagy 8 éves és ott aludt az anyjáékkal egy ágyban! Szerintem gusztustalan...

2009. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
amúgy az ilyen gyerekek fogják 10 évesen összerugdosni meg lehülyézni az anyjukat a boltban, ha nem kapnak meg valamit! Miért kell hagyni, hogy mindig az legyen amit a gyerek akar??? Az ilyen szülőknek már 5 évesen ránő a gyerek a fejükre...
2009. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem alkalmazkodás kérdése szerintem,jó,mi vártuk,de attól még nem kell egy ágyban aludni,és a magánélet?? Vagy megvan a baba vége a házaséletnek? Vagy mellette folyik? Pfff...szerintem is gusztustlan! A kiságyában alszik a Babám,szerintem igy a legjobb,de mindenki ugy csinálja,ahogy akarja,ezen kár vitázni!
2009. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Pfff... Gusztustalan! Undorító! Pfff... Böááá...


Na, erről beszéltem!

2009. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. a mi lakásunkban nem 1 szoba van, és nem 1 ágy:)))szóval bárhol élhetünk szexuális életet. nem is értem az összefüggést. miért ne lenne szexuális életünk és miért hülyézne le a babám, és miért lenne akaratos?

begyöpösödött emberek begyöpösödött elméletei. a gyereknek a kiságyban a helye! ha nincs baja had ordítson! a szülei szobájába a lábát sem teheti be! na nekem meg ezektől fordul ki a gyomrom. bocsánat, de ezt ki kellett írnom magamból:)

2009. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!