Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok együtt fürödni a...

Szoktatok együtt fürödni a gyerkőccel, és az apuka is? Mennyi idős a gyerek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Korába válaszoltam már a kérdésre,csak egy megjegyzés.

Gyerekként sokat fürödtem anyuval,apuval és soha nem volt gond hogy látom őket meztelenül.

Volt egy oszt.társam és alsósak voltunk mikor kérdezett mindket lányokat hogy hogyan is néz ki a férfi nemi szerv mert otthon náluk nincs meztelenkedés.És ő mesélte el másnap hogy megleste az apukáját fürdés közben és hogy mekkora pofont kapot őle ezért.Még most se tudom felfogni épp ésszel hogy miért kell szégyenlősnek lenni egymás előtt.ez jobb??Bár mindenki maga tudja.

Vicces sztori:kisfiam már beszél és ő meg is jegyzi mikor velem fürdik hogy ott a punci,apával ha fürdik meg apának nagy a kukija az övé meg pici:))jót mosolygunk rajta:)

2011. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!