Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok együtt fürödni a...

Szoktatok együtt fürödni a gyerkőccel, és az apuka is? Mennyi idős a gyerek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korig nem tartom rossz dolognak. Csak azt nem értem, miért vesz fel a párod gyatyát. Úgyis kíváncsiskodni fog a kislányotok, hogy mi van ott. Szerintem semmilyen zavart nem okozna a fejlődésében, ha látná. (Azt értem, hogy 18 éves korában nem mászkáltok előtte meztelenül. De most ez még mehet teljesen nyugodtan)
2011. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A férjem csak így hajlandó vele beülni a kádba,én meg nem ragozom.
2011. nov. 14. 14:30
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag, azok a gyerekek akik hozzászoknak a meztelenséghez, nem kíváncsiskodnak, nem leskelődnek nagyobb korukban mások után és majd később is kezdik a szexuális életet.
2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

20 hónapos.

Nem fürödtünk még együtt, de nem is fogunk.

Nálunk sem, és a férjeméknél sem volt ez szokás. :)

2011. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

2 évesemmel kb. heti 1x fürdünk együtt, az apjával meg olyan heti 3x-4x, ez 4-5 hónapos korától megy így :) imádja, mi is imádjuk :)

olyan is volt már, hogy mindhárman beültünk a kádba :)

2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos kisfiú, nem fürödtünk soha együtt, nem is tervezzük. Hamarosan megszületik a tesó, vele természetesen együtt fog fürdeni egy idő után.

Ettől még lát mindkettőnket néha meztelenül, ha zuhanyzom, odajön a kádhoz "beszélgetni", és nyilván abból sem csinálunk nagy ügyet, ha előtte kell átöltöznünk. Lehet úgy is természetes a meztelenség, ha nem együtt fürdünk.

2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi nem fürdünk, valahogy nem esik jól ázni, viszont közös zuhanyzás gyakran van a nagyobbikkal(29hónapos fiú), a kicsi eddig csak a tesóval zuhanyzott(10hónapos lány).
2011. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mióta a nagykádba szoktattuk, együtt fürödtem a fiammal, de egy hete inkább egyedül van a kádban, én meg a kád mellett vigyázok rá. 26 hónapos.
2011. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
a fiam 6 hónapos és kb 2 hete az apukájával fürdik minden este:)én addig kutyát sétáltatok náluk ez nagyon bevált imád a fiam vele fürödni játszani a kádban:)eddig csak üvöltés,sírás volt a fürdés azóta egy csoda:)mindketten szeretik..előtte apa terméseztessen lezuhanyzik és úgy megy vele a kádba:)
2011. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 porcukormókus ***** válasza:
100%
A mi 5hónaposunk (kislány) kb.2hete már néha együtt fürdik velünk, pontosabban az apukájával (meztelenül, ha ez számít egyáltalán?). Imádja a nagy kád vizet, csapkod meg sikongat fürcsi közben, nagyon édes!
2011. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!