Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereketeket...

Másfél éves gyereketeket minden este megfürdetitek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok anya, szóval Offolni fogok.

Vannak természetes alapanyagokból készült, mindenféle káros adalékanyagot nélkülöző tisztálkodószerek is, nem csak "kemikáliák", mind tusfürdőben, mind szappanban, és ezek hál' Istennek elterjedőben vannak.

Másrészt feltételezem, hogy a babának való fürdetőket már csak azért sem nyomják teli káros dolgokkal, merthogy az ő bőrük eleve érzékenyebb.

Ja, és még senki sem halt bele, hogy egy átlag tusfürdőt, vagy szappant használt, az előfordul, h túlérzékenységet mutat rá a bőre, esetleg allergiás egy összetevőre, de azoknak ott vannak a hsz elején említett termékek.

Szóval a nem fürdés lustaságról és igénytelenségről tanúskodik, persze bele lehet magyarázni mindenfélét. Az alapvető higiénéhez ez hozzátartozik felnőttnél, gyereknél egyaránt.

2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%

Ezt már tényleg nem értem.Egyre több az ilyen kérdés itt.

Miért ne lehetne megfürdetni az a gyereket?Valószínűleg a kedves szülő se fürdik minden nap ha ilyet kérdez.

Megszületésük után a kórházban is fürdetik őket minden nap.Az én kislányom 20 hónapos,minden nap fürdött/fürdik.Nyáron mikor nagy meleg volt 2-szer is megfürdettem.Délelőtt lezuhanyoztam(sokkal jobban aludt),este pedig rendesen fürdött.Én se tudnék úgy lefeküdni hogy nem fürödtem meg.Ez már szerintem is csak lustaság.

2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

21 hónapos a fiam, még nagyon pici korában fordult elő egyetlen egyszer, hogy nem fürdettük meg, mert későn értünk haza rokonlátogatásból, és nagyon beájult a kocsiban.

De ezt leszámítva természetesen minden este fürdik, ahogy én is, és ahogyan apukája is.

2011. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak minden másnap fürdetem.Atopiás dermatitisze van:(((
2011. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az esti rituálé része. Az egész világnézete omlana össze, ha fürdés nélkül próbálnám lefektetni. Nem értené mi a fene történt, és nem aludna, az tuti.
2011. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Hugyosan teszed le?

Mindennap bekakil( méghozzá pelenkába- gondolom még nem bilizik)

csúszik mászik, mindent tapiz!!!! Akkor a játékait milyen gyakran tisztíthatod?


aj-aj-aj......


Szerintem egy jó tanács: Fürdesd meg mindennap, a suliba ha egyszer is elszólja magát minden másnap fürdik kiközösítik! ( remélem megint egy gyerek szórakozik itt)

2011. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

13-as hsz vagyok

21 hónap alatti egyetlen fürdés nélküli esténk miatt lettem így lepontozva??? Azért azt nem gondoltam, hogy ez ekkora bűn volt...

2011. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
En kerlek minden nap furdok, ezt a felhaborito kerdest azert tettem fel, mert Uram bocsass neha megtortenik, hogy keson erunk haza, vagy hamarabb elalszik.De orommel olvasom mennyi offfolo tokeletes Anyuka van itt, akik ennyire be tudnak szolni.Furdessetek minden nap, minden percben es kozben fikazzatok azt akinel egy evben 10szer kimarad.
2011. nov. 18. 12:25
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező!

Nem kell lehurrognod mindenkit!Mégis mire számítottál?Az hogy úgy tetted fel a kérdést hogy "minden este megfürdetitek?"Ebből nem az jön le hogy esetleg 1-2 alkalommal kimarad a fürdés.Nem kell felháborodnod,te tetted fel rosszul a kérdést.És amint látom szépen lepontoztál mindenkit,vagy legalábbis egyeseket(engem is).Máskor ne tegyél fel kérdést,vagy fogalmazd meg jobban.

2011. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor engem fognak most igazán lehurrogni! :-D

Én nem fürdetem minden nap. Előfordul, hogy 1 héten egyszer nincs fürdés, csak popómosás lavorban.

Miért? Mert vagy ő fáradt, vagy én. Vagy nincs elég meleg a lakásban.

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló.

Eleve minden kakilás után megmosom a fenekét, mert a popsitörlést már nem tűri fekve.

2011. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!