Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet az ekcéma kólától,...

Lehet az ekcéma kólától, tejes babaételtől vagy multivitamintól amit szedek?

Figyelt kérdés

11 hónaposan adtam neki hipp7 hónapostól való hipp őszi-sárgabarackot túrókrémmel...lehet, hogy ettől lett az? rá egy hétre kezdődtek a tünetek és fokózódtak


ittam kb 1/2 liter kólát is

és szedek multivitamint folsavval

anyatejes


2009. máj. 11. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy a bébiételtől lehetett! Ha csak nem váltottál mosóport, öblítőt, és a ruha ütötte ki.

Előfordulhat, hogy tejallergiája van, és a joghurtos kajcit nem bírta. Orvossal beszélj, hogy ő mit mond. Nekünk is volt ekcémánk, én akkor mindent mellőztem, amiben tej vagy tejszámrazék, glutén ilyenek vannak. Csak én főztem neki. Aztán szép lassan megpróbálkoztam újra a tejes dolgokkal ,mert én abban az időben váltottam öblítőt. Most nem ütötte ki a tejes kaja, de azért még most is csínján bánok vele. Remélem nálatok is megoldódik a probléma! orvossal azért beszélj, annál is inkább, mert kenőcsöt ő tud felírni a kiütésekre!

2009. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igaziból voltunk bőrgyógyínál, írt fel kenőcsöt, de az okokról nemigen beszélt, csak annyit mondott, hogy lehet, hogy tehéntej, de nem tudja....:(

2009. máj. 11. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem szüneteltesd egy darabig, már amennyire ebben a korban lehet a tejszármazékokat! aztán ha teljesen elmúlt az ekcéma, próbáld újra fokozatosan. Max még egyszer kiüti, de akkor biztosan fogod tudni, hogy attól volt. Tejpépet nem ettetek? Mert nekem még ezt is említette a dokink, mikor előjött.
2009. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem, nem ettünk és ezt a túrókrémes izét is csak egyszer.

Ami változott, hogy ittam kólát meg elszedtem szedni multivitamint. :(

2009. máj. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!