Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi van, ha egy...

Szerintetek mi van, ha egy babát alig visznek sétálni, levegőre? Van itt olyan anyuka, aki ritkán jár le/ki a babával együtt?

Figyelt kérdés
Értem itt azt,hogy van olyan,hogy akár 5-7 napig sem sétálnak a babával?
2011. nov. 21. 13:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs se tárolónk,semmink,higgyétek el,semmi megoldásom erre,csak a költözés. (remélhetőleg jövő tavasszal sikerül) Biztos úgy fogok lakást nézni,hogy hogy lehet babakocsival közlekedni:) Komolyan mondom,akinek egyszerű a lemenetel,az el sem tudja képzelni,ez milyen nehéz,ha csak ilyen megoldás van...sógórnőmék egyfolytában kioktatnak mindenről,de neki egyszerre mindig "csak" 1 babája volt és kertesházzal...Én meg csak 1x említettem a barátnőmnek,hogy miért nem mennek mindennap vagy legalább annyiszor ahányszor mi is,hiszen szinte csak berakja a babát a kocsiba és indulnak,de nem értette...többet nem mondom neki,még akkor is ha a sógornőmékkel ellentétben nekem igazam van,mert tudom milyen,amikor okítják az embert...
2011. nov. 21. 17:51
 22/24 anonim ***** válasza:
A kendő simán bír akár 25 kilót is, csak az már neked lenne nehéz. Nekem a háromévesem is még mindig felkéredzkedik, ha mondjuk hosszan túrázunk, a kendő is, a mei-tai is bírja, én kevésbé. :-)
2011. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd meglátom:) Egyenlőre a hordozókkal küszködök.
2011. nov. 23. 09:40
 24/24 anonim ***** válasza:
szia!en is ikres vagyok es megertelek!!!nagyon nehez lemenni velük..szerencsere van egy nagyobb lanyom aki tud segiteni,de ha suliban van akkor semmi segitsegem nincs.magasföldszinten lakunk a babakocsi a taroloban van lent..szerencsere nekem mar elmultak egy evesek es mennek..szoval könnyebb lemenni..de amig kicsik voltak en is hordozoval rohangasztam le..pff..nem jutunk ki minden nap most hogy mar koran sötetedik...delelött fözöm etetek,ebed utan alszanak de mire felebrednek mar sötet van...:-( annyit megteszek hogy amig a masik szobaban vannak kinyitom az ablakot es renszeresen atszellöztetek..este nyitott(buko)ablaknal alszanak el aztan utana becsukom..mindig kellemes hüvös van a szobaban..nem szeretik a meleget..
2011. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!