Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett moziba...

3 hónapos baba mellett moziba menni, tényleg nem "helyes"?

Figyelt kérdés
Kislányom 1-én lesz 3 hónapos, nagyon jó baba, vidám, nem hasfájós, szinte soha sem sír, eszik-alszik. Kb. a várandósságom 8. hónapja óta nem mozdultam ki társasággal, nem is akartam, hiszen pici babám van, most viszont moziba szeretnék menni úgy, hogy lefejek tejcsit cumisüvegbe és a férjem vigyáz a babánkra. Nem lakunk messze a mozitól, oda ill. visszaúttal a filmmel együtt 3 óráról van szó. Ma viszont Édesanyám a szememre vetette, hogy képes vagyok egy film miatt 3 órára itthonhagyni a Picit, mert lehet, hogy a Párom mégsem tud majd úgy ellenni vele, mert mi lesz ha mégis rám lesz szüksége ... stb. ezzel lelkiismeret furdalást okozva nekem. Tényleg nem helyes, hogy egy ilyen picike babát magára hagyok 3 órára egy mozifilm kedvéért, ami igazából nem életbevágóan fontos, hogy el kelljen mennem otthonról. Ti mit gondoltok? Mert én nem így látom de valamiért mégis elkezdtem bűntudatot érezni.
2011. nov. 22. 13:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Alkonyatot néztünk a csajokkal (: És végig azon kattogtam a film alatt, hogy mi lehet otthon, ugyanis nem sikerült túl sok tejcsit lefejnem. :( Nagyon féltem, hogy nem lesz elég. A Párom azt mondta, nem is volt elég a Picúrnak de elterelte a figyelmét. :) Zenét hallgattak, beszélgettek, játszottak, jól elvoltak. Időben érkeztem. :)
2011. nov. 22. 21:01
 22/22 anonim ***** válasza:

:))gondoltam,hogy azon fogsz agyalni mi van otthon..szerintem azért is nem tudtál annyi tejcsit lefejni,mert ideges voltál:)

De látod minden oké volt.

Az Alkonyatokat:) én is szeretem..de még nem láttam a legújabbat,a hugom látta ő is a barátnőjével volt moziban,2 kicsi gyerkőce van és rájuk is apa vigyázott...szóval azt mondta jó a film:)

Jó,hogy elmentél!Tudni kell néha kikapcsolni,kikapcsolódni!:)

További nagyon boldog babázást kívánok Nektek:)

2011. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!