Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 honapos kisfiu anyukája...

8,5 honapos kisfiu anyukája vagyok. A picikém még szopik. Éjszaka 1,5 óránként felkel szopizni, már nekem nagyon nehéz. Már 3 hónapja ez igy megy. Vajon mikor lesz már az az idő, hogy ritkábban kel fel. Vagy megunja az éjszakai szopit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk,mire rájöttem h jön a foga és azért csinálja.viburcol kúpot kapott és onnatól nincs gond.de egyik ismerősömnél meg az volt a gond h napközben nem evett eleget és éjszaka pótolta be...:-(((
2009. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15-én lesz 8,5 hónapos a fiam, mi 2,5-3 óránként kelünk éjszaka. Tegnap volt az első, mikor este 8tól hajnali 4ig aludt, utána pedig 6.30kor keltünk. El sem hiszem, remélem ez most már így lesz. Akkor viszont egyik napról a másikra fog átállni a te fiad is.
2009. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nálunk is keveset eszik napközben, viszont tegnap megevett egy egész doboz gyümölcspépet fürdés előtt. Lehet, hogy tényleg nem volt éhes éjszaka.
2009. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem most kezdődik nálatok a szeparációs félelem.Azért kel fel ,mert meg akar győződni ,hogy ott vagy-e neki amikor szüksége van rád.' szobában alszotok vele még?Nálunk az is baj,volt hogy mi keltettük fel.(forgolódunk,szuszogunk és ha fáradt az apa ő horkol is :P ).sikerült megoldani és szobába tettük azóta javult a helyzet.volt,hogy átaludta az éjszakát,de ha jön a foga,ha rosszat álmodott,benn maradt 1 büfi vagy puki vagy csak 1szerűen hiányzik az anyuci akkor fel fog kelni 1-2szer. Én már úgy vagyok vele ,hogy megszokásból kel már fel(1-2 szippantás a ciciből és alszik tovább) vagy szomjas így este 22óráig kap cicit utána vizet vagy teát kap este abból is 1-2 korty és alszik tovább.

Vagy még 1 megoldás ha külön alszik akkor ne te menj be este hozzá ha sír hanem a párod(adjon neki iszit ).2-3 nap és rájön,hogy nincs szopi és nem kell neki az esti cici.Az én kislányom cicifüggő volt és én így szokattam le a az ebéd utáni szopiról(A mama etette meg, tette le aludni 2-3 napig és 4.dik nap megint én etettem és tettem le aludni nem is kérte a cicit elfelejtette.A Kicsiknek a hosszútávú memória még nem olyan fejlett csak a megszokás rabjai. :)

Remélem tudtam segíteni neked.

10,5 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: "'" 1-es akart lenni.Bocsi :)
2009. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi.biztos a megszokás van nála előtérben.de nagyon akaratos és nagyon sir ha bróbálok mást adni cici helyett.
2009. máj. 12. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:

pár napig sírni is fog sajna,de ha határozott vagy és nem tágítasz és nem engedsz belőle akkor sikerülni fog hidd el.


Kérj segítséget arra a pár napra(anyukád,a párod).

Hidd el nár nap és a pici nem fog emlékezni semmire.

Sok-sok Kitartás kívánok!!!(tudom nem könnyű :( )

2009. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!