Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy eggyes...

Mért van az hogy eggyes anyukák olyan bunkó módon válaszolnak, vagy írnak be hogy az ember ki akad tőlük?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez az oldalt a segítség nyújtásra kell használni,nem pedig a flegmázásra.Még kkor se ha valaki vagy valakik nem értenek eggyet eggyes témákba.
2009. máj. 12. 12:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%

mondjuk a kereső azért nem rossz dolog. csomó válasz van ott is. nem kell megsértődni amikor azt irják keress rá. neked irnak 6 választ ott meg kb. 60. minél többet olvasol annál többet tudsz az adott dologról.

nem értem ebbe mi a rossz.

2009. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
74%
No, megjelentek az IQ bajnok anyukák, lepontoztak mindenkit.Annyira szánalmas!
2009. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Számomra is provokatív a kérdés, mert egyik beszólós anyuka sem fogja azt írni, hogy ÉN VAGYOK! Csak egymást hergelésére való egy ilyen kérdés. Szerintem. Megoldása úgy sem lesz, attól nem lesz kevesebb a "bunkó" beszólás, ha ezt jól kitárgyaljuk.


Az pedig abszolút relatív, hogy kinek mi számít bunkónak. Gondolom most pár embernek az én válaszom is bunkó, mint egy korábbi hasonló, pedig csak leírtam, amit gondolok. Tényleg nem vagyunk egyformák. Neked az a bunkó, ha pl. kioktatnak, nekem pl. az, ha tele nyomják nagybetűvel és felkiáltójellel, mintha kiabálna a válaszadó. Az ilyen kérdésre-válaszra nagyon nehéz nem reagálni.

Vannak olyan kérdések, amikor nem konkrét a szituáció, persze, hogy vannak olyan válaszok, amik felháborodottaknak, bunkóknak tűnnek, de nem hiszem, hogy anyukák azért ülnek a gépnél, hogy belekössenek valakibe, szimplán ilyen a stílusuk, vagy ennyire értetlenek vagy akármi.

Azért mert nem szimpatikus a stílusa, lehet, hogy tőle fogod a legjobb tanácsot kapni lásd pl. google a barátod és belinkel egy találati listát. Bunkónak tűnhet, pedig bizony segítség, mert lehet, hogy te annyira belemélyedtél a problémába, hogy nem találod a megfelelő keresőszavakat.

2009. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is fel akartam már tenni egy ilyen kérdést, de aztán úgy gondoltam nem foglalkozok a bunkón válaszolgatókkal.

Én is kaptam már olyan választ a feltett kérdésemre, hogy jóformán azt is megbántam, hogy egyáltalán kérdezni mertem.

Attól mert valaki más véleményen van (akár jól akár rosszul gondol bizonyos dolgokat) még meg lehet fogalmazni kultúráltan. Szerintem ez az oldal tapasztalatcseréről kéne hogy szóljon nem egymás kioktatásáról és fikázásáról!

2009. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%
utolsó tök jó vagy:-) mintha én irtam volna! igen a google pedig tényleg jó barát!
2009. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
na.. utolsó előttinek irtam:-) 13:32-nek!
2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert ez az ÁLTALÁNOS magyar mentalitás. Vannak kivételek, de több az, aki akkor érzi jól magát, ha jól beszól, megaláz, kioktat. Ahol én éltem /Anglia/, amikor terhes voltam a védőnő azzal kezdte, hogy hogyan szeretnék szülni, szeretnék-e szoptatni stb. Nem úgy, hogy ezt meg ezt csinád. Az emberek érdeklődve szemléltek, kedvesen, nem úgy, hogy hol tudnak belém kötni. Azóta sajnos haza kellett költöznöm, és nehezen viselem az itteni szemellenzős lóversenyt, ami ugyanúgy folyik az anyukák között, mint a munkahelyeken stb.

Enegem is mindig megszólnak, beszólnak, de kérdezem én, mi a fene köze van bárkinek ahhoz, hogy én hogyan nevelem a gyerekem, táplálom hozzá vagy ültetem vagy bármi. A gyerek nem közkincs, hanem saját, és tanácsot adni is csak úgy volna érdemes, akár a védőnőnek, rokonnak, barátnak vagy itt egymásnak, hogy először mindenki csendben elmondja magában: MINDIG AZ ANYUKÁNAK VAN IGAZA A SAJÁT GYEREKÉVEL KAPCSOLATBAN!!! /kivéve persze ha éhezteti vagy veri és egyéb szélsőségek.../ És aki tanácsot ad jó, ha ezt az egyszerű alapszabályt tiszteletben tartja. Vagyis ez volna a normális...

2009. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%
Mi van ma csajok, front van????? :-DDD
2009. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom!Én sokszor szoktam sok felkiáltójelet használni,ezért sokan azt hiszik kiabálok!Pedig ez nem így szokott lenni!Teljesen magamtól,nem szándékosan teszem a sok felkiáltójelet!Nem gondoltam,h ez bárkinek is rosszat jelenthet!De akkor dolgozom ezen a témán! bocsi:)
2009. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%

Na és megint mit pontoznak? Még az Angliában szülő csajt is halálra lepontozták, mert kint szült, és nem itthon. :-DDD

Irigyek vagytok?


Engem meg pontozzatok le azért most, mert szerintem egy kalap szar a Suzuki :-DDD Ez úgyis sérti a magyarok 80%-át :-DD ha már ennyire eltértünk a témától. :-DD Gyönyörűek vagytok, csak ezt tudom mondani.

2009. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!