Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy eggyes...

Mért van az hogy eggyes anyukák olyan bunkó módon válaszolnak, vagy írnak be hogy az ember ki akad tőlük?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez az oldalt a segítség nyújtásra kell használni,nem pedig a flegmázásra.Még kkor se ha valaki vagy valakik nem értenek eggyet eggyes témákba.
2009. máj. 12. 12:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Beee, felpontozok csakazértis, mert egyetértek jópár válaszolóval, beeee:))
2009. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%
de mint a dedóban komolyan mondom. tényleg ennyire fontos a pontozás nektek hogy emiatt itt sírtok?:-)
2009. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
67%

Azért, mert pl. nem minden tanár a bölcsesség kifogyhatatlan forrása, mégis annak gondolják a gyerekek. Kivetetnéd a hülye, stresszelhető, stb nők méhét?


Egyébként engem az érdekelne egyszer, hogy az autót vezető anyukák miért nem hajlandók tudomást venni a gyalogosokról, szóval talán a nők nem teljesen racionálisak, ha van gyerekük. Ami választ ad rengeteg kérdésre.

2009. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
59%

Szerintem ez is olyan kérdés,mint a többi.Amugy meg kérdezni szabad!NEM?Itt sokan azon élik ki magukat,ha a másikat leblamálják.

Amugy a bunkok csakis bunko választ tudnak adni./Bocsánat a kivételnek./

Amugy nyugodtan szavazzátok le a válaszomat,nem érdekel!:D

2009. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!