Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy eggyes...

Mért van az hogy eggyes anyukák olyan bunkó módon válaszolnak, vagy írnak be hogy az ember ki akad tőlük?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez az oldalt a segítség nyújtásra kell használni,nem pedig a flegmázásra.Még kkor se ha valaki vagy valakik nem értenek eggyet eggyes témákba.
2009. máj. 12. 12:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni.

Meg, hogy ha valaki szül egy gyerkőcöt, miért érzi magát szakértőnek?

Mindenki a legjobbat akarja a babájának, de különböző dolgokat érzünk "legjobbnak", ezért nem értem, miért kell egyből átharapni a másik torkát, ha úgy érzik, ők jobban csinálják?!

2009. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. máj. 12. 13:06
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
Ezen már én is gondolkodtam, és szerintem vannak anyukák, akik direkt lesik az olyan kérdéseket ahol be tudnak szólni, és neki tudnak ugrani a gyanútlanul kérdzeő anyukának. Más anyukák szerintem, akik leereszkedő sítílusba írnak gondolják magukban, na megint egy hülye tyúk, bezzeg én, a tökéletes mindent tudok.Nekik ez a szórakozásuk, itt élik ki magukat.:-)
2009. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a kérdezővel, úgy látom sokan vannak, akik marhára ráérnek, mert ahelyett, hogy segítséget nyújtanának tapasztalatok alapján, nagyon bántóan szólnak hozzá a kérdésekhez/válaszokhoz, szabályosan köpködnek. Olyan, mintha a gép előtt ülnének egyfolytában, és szinte várnák, hogy mikor jön olyan kérdés, amire végre adhatnak valami cinizmustól, gúnytól fűtött, fröcsögő választ. A legjobban azt utálom, amikor azért kaffog le valaki, hogy "ezt a kérdést már százszor feltették, keress rá....". Mert amíg ezt leírja valaki, annyi idő alatt adhatott volna normális hangvételű és hasznos tartalmú választ is, főleg, ha van tapasztalata, és rá is ér.
2009. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudtok olyan fórumot mutatni (legalábbis magyar nyelvű fórumok között), ahol ne lenne szitkozódás és vita. Ilyen az alaptermészetünk, semmit nem bírunk értelmesen megvitatni. A szoptatók nagyrésze skandálni fogja, hogy a tápszerezők hülyék, és lehetne még sorolni a példákat. Tisztelet a kivételnek. Persze az emberek nagyobb része alapjáraton barom. Csak meg kell nézni a közlekedési kultúránkat egy másik példaként. De ezer példát lehetne még felsorolni. Csak azzal a válasszal érdemes foglalkozni, ami szimpatikus, a többit azt pedig ignorálni kell. Mert gyökerek mindig is lesznek. Ennyi tömören a véleményem.

Pintér Noémi, 7 hetes baba anyukája.

2009. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem,sajnos annyira profinak hiszik magukat egyes anyukák,és azt hiszik hogy annyira tökéletesen nevelik a gyereküket,hogy ha valaki valamit nem úgy csinál ahogy ők akkor máris be kell szólniuk. Pedig minden nevelés,minden baba,és minden anyuka más. Nem azt mondom hogy nem lehet véleményt mondani vagy elmondani hopgy ők hogy csinálják,hiszen ezért van ez az oldal csak normális SEGÍTŐKÉSZ hangnembe.Nem úgy hogy megbántsa a másikat vele.
2009. máj. 12. 13:10
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Ja, de érdekes, hogy míg a terhes oldalt olvastam ott mindeni nagyon rendes, kedves, bátorító volt. Mi történik a nőkkel szülés után?(költői a kérdés, nem kérek választ)
2009. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig normálisan válaszoltak a kérdéseimre!De nekem is volt,h nekem támadtak,mert azt javasoltam,h adhat a melegben forralt-lehűtött vizet a picinek!!!Volt,h rám támadtak,mert tanácsot adtam!!!Vannak ilyenek!
2009. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, költői kérdés volt, de szerintem ezek a nők unatkoznak, és befordultak már attól, hogy nincsenek felnőtt emberek között, és ahelyett, hogy találnának maguknak valami kreatív elfoglaltságot a gyerek mellett, másokat barmolnak le. Hát egészségükre!
2009. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

szia!


Szerintem ők a "mindentudó" anyukák, akik azt is tudják, hogy mikor estek teherbe percre pontosan :)

Nem kritika , de ehhez jönne az a véleményem is, amikor a legtöbb ide író tényleg tapasztalatokat ír le és segítséget szeretne adni , és van pár önkéntes "ál- kismama" , aki meg beír olyan érdekes dolgokat, hogy ihajjj, utána meg kénye -kedve szerint lepontoz :))) Én türelmesen szoktam válaszolni még az "egyszerűnek" tűnő kérdésekre is. Ha valamit kamunak tartok, azzal meg nem is foglalkozom....

2009. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!