Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, nem faraszto egesz...

Anyukak, nem faraszto egesz nap beszelni es gugyogni csemeteitekhez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
eggyáltalán nem az hiszen olyan édesek mikor figyelnek rád és probálnak megérteni ez egy nagy öröm az életünkben hiszen ha nagy lesz nem gügyöghetünk neki:)
2009. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
De nekem nagyon az.Tudom hogy ennek kéne a legszebb időszaknak lenni,de egész nap sír a kisfiam.Kézbe akar állandóan lenni,vagy ha nagy nehezen le is tudom tenni akkor is beszélni kell hozzá.Nagyon kemény és fárasztó,mind lelkileg,mind fizikailag.Nem gondoltam hogy ilyen nehéz lesz.Persze imádom és az életem adnám a picimért,de ez kő kemény meló,se nappal,se éjszaka....Már értem mért van anyák napja :)
2009. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
17:59-es vagyok.Nem is a gügyügés a fárasztó,mert azt ha neveti akkor az tök jó,hanem hogy állandóan sír és kézbe van :S
2009. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha 9 hónapig(vagy még tovább) vársz egy kisbabát, életed legcsodálatosabb élménye lesz, hogy egész nap gügyöghetsz neki, hogy játszhatsz vele ez olyan kellemes fáradság, én imádom:)
2009. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De, néha én is elfáradtam. De megvan az eredménye a sok gügyögésnek, mert 2 évesen folyékonyan beszél, ragokat, múltidőt használ a kicsi lányom. De emlékszem pár hós korában, ha rossz passzban voltam, volt hogy egész nap alig szóltam hozzá. Aztán elszégyeltem magam és elkezdtem mesélni mondókázni, aztán megint jött egy hullámvölgy és így tovább. Attól még nem lesz visszamaradva, ha néha kevesebbet beszélsz hozzá.
2009. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Neha nekem se megy,ha nem vagyok jo hangulatba
2009. máj. 12. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Estére elfáradok, ilyenkor előfordul, hogy nem szólok hozzá, úgy pelenkázom. De én is elszégyenlem magam és gyorsan mondok valamit. Nekem a szám fárad el a beszédtől, kézben nincs sokat, szeret a helyéről nézelődni.
2009. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell folyton gügyögni,én nem is teszem,van hogy itt van mellettem a kanapén és eljátszik a játékaival.Ne legyen lelkifurdalásod.6 hónapos picilány anyuja
2009. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van,de nem szoktam gügyögni.Az igaz,h egész nap be nem áll a szám,de nekem ez nem teher,mert alapból sokat beszélek...de nem vagyunk egyformák.Ha rossz kedvem van,ő akkor is fel tud vidítani.De szerencsés vagyok,mert nagyon keveset sír a kicsi(1 éves lesz),és hisztizni sem szokott.Így azért könnyebb...
2009. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
én valamikkor már az üres szobába is beszélek v. ha gondolkozok akkor gondolatomrol kezdek el beszélni :)) már bele vagyok fásulva , és hazza jönn a férjem hullán, még az ö nyügét is elkell néznem . Neki az én fársdságom nem érdekes.:(
2009. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!