Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, nem faraszto egesz...

Anyukak, nem faraszto egesz nap beszelni es gugyogni csemeteitekhez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónapok múltával ,egyre fárasztóbb tud lenni:-) az első három hónapban imádtam, nem voltam fáradt sosem, pedig azt mondták az a legnehezebb. Hát, nekem valamikor a 4. hónaptól kezdtek kimerülni a szervezeti készleteim. 5. hónaptól már éreztem, hogy egyre hosszabbnak tűnnek a napok. most 8 hós, most már megint jobb a helyzet, kommunikatívabb, jobban elvan egyedül. gügyögni nem szoktam neki, de sokat énekelek neki, és általában mindent mondok neki amit éppen csinálok. Mivel angolt tanulok a gyerkőc mellett, sokszor szavakat tanulok mellette, nagyon tetszik neki az idegen nyelv kiejtése:-) nagyokat mosolyog neki:-)
2009. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A lányom 14 hónapos múlt, de alig gügyögtem neki, inkább mindig mondtam, mit csinálok vele, vagy nélküle. Hol repülnek a madarak, hol mennek az autók, Miért fúj a szél, miért esik az eső... stb.

Jelenleg csak a vau-vau, tata, mama, nyanya (ez én vagyok) megy, de amikor séta közben meglátja a madarat a földön majd kiugrik a kocsiból és fúj, köp, berreg... annyira aranyos.

2009. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a fiam 14 hónapos múlt, nagyon eleven és rosszalvo (gyakran felébred, még a délutáni alvás kozben is). lehet, rossz vagyok, de vannak napok, amikor alig várom, hogy eljojjon az ido, hogy lefektethessem és picit csak magamra gondoljak és Csond legyen.

gugyogni nem szoktam neki, beszélgetunk rendesen, mondom neki, mit csinálok...inkább attol tartok, hogy mivel szinte állandoan itthon vagyunk és csak o meg én, ha rendes felnottek kozé kerulok, vagy vissza munkába, már nem fogok tudni beszélgetni a "felnottekkel". hisz minden napomat az etetés-pelenkázás-játék-séta tolti ki, és csak errol tudok már beszélni is:)

2009. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én rengeteget beszélek a kisfiamhoz.Játék közben is mondókázunk,mesélünk...ő a saját babanyelvén,én pedig rendesen..nem szoktam gagyogni...de imádok mesélni,énekelni neki!!!:)))Nagyon sok időt vártunk rá....8 évet mire megérkezett...számomra nagy boldogság az,hogy látom rajta,hogy nagyon tetszik neki,ha beszélünk hozzá,énekelünk neki...ilyenkor nem győz mosolyogni,kacarászni!!!
2009. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!