Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy a 9 napos...

Anita0802 kérdése:

Normális az hogy a 9 napos kisbabám reggelre a hátára fordul és elvándorol a helyéről? Nem korai-ez még kicsit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 09:46
1 2
 11/17 Alinaaa ***** válasza:

Ha segít, még egy vélemény:)

Én használtam pólyát de csak alvásnál(szopinál és ringatásnál nem) Soha nem kötöttem feszesre, csak hogy azért ne tudjon elmászni. Letettem aludni pólyában az egyik felére nekitámasztva a kiságy rácsának. Következő alvásnál a másik felére. Nekem nem dőlt semerre, aztán olyan 2 hetesen már úgy aludt, hogy hanyatt és a fejecskéje oldalra, akkor már nem tudtam korigálni. Na meg éjjel félkómásan is könnyebb kivenni pólyában a kiságyból:) Nem tudod rosszul megfogni:)

2011. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én bizony hason altattamm és semmi baja nem lett. Egyébként ha van légzésfigyelőtök, akkor tök mindegy hogyan altatod, hiszen jelez, ha gond van.

Egyébként nekem is elfordult, hiába támasztottam ki a hátát. Kb 1 hétig altattam az oldalán.

2011. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is hason altatom a fiamat az első naptól kezdve.
2011. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nyugat európában azt mondják a hason altatás egy nagy esélye a bölcsöhalál bekövetkezéséhez...úgyhogy az ember nem tud elég okos lenni..de viszont az is igaz hogy ha 5 orvost kérdezel 6 különféle véleményt kapsz. 3 gyerekem van, de én saját magam tapasztaltam ki, mi a legjobb nekünk.
2011. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is nagyon bukós, nekünk azt javasolták, hogy emeljük meg az ágyát 30%-al, tegyünk az ágy lábai alá pl.: könyveket. Viszont azt kell, hogy mondjam az én fiamnál nem használt semmit. Én hason altattam. Ő koraszülött volt és a kórházban is azt mondták, hogy hasra fektessem a bukás miatt.
2011. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, és a gyengébbek kedvéért, azért az ágy lábát kellett megemelned, hogy a gerince egyenes maradjon, mégis legyen egy kicsit magasabban a feje.

Ennyit arról az orvosról, aki azt mondja, hogy rakjál párnát a baba feje alá, mindegy, hogy csak 1 centis...

2011. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én babám is forgott, pólyába tettem éjjelre, ez megoldotta.
2011. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!