Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet velem? Lassan 24...

Mi lehet velem? Lassan 24 hetes leszek és tegnap meg ma egész nap olyan mintha kiakarna ugrani a szívem a helyéről. Állandóan azt érzem hogy futottam és most piheni kell. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A hasam egyfolytában kemény,a pici az jól van(remélem), érzem hogy mozog most már egyre jobban.A fejem is sokat fáj.
2011. ápr. 30. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Én is hasonlóképp vagyok ezzel. Nekem is nagyon szaporán ver a szívem elég sűrűn és keményedik is a hasam pedig szedek rendesen magnéziumot. Nehezen is veszem a levegőt. Azt mondják ez attól van, hogy a szervek nyomják a tüdőt a helyhiány miatt. Szerintem aggódj!


20 hetes km

2011. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az időváltozástól is lehet és attól is,hogy a babó nyomja a belső szerveket.

Pihenj sokat!

2011. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vérnyomásoddal mi a helyzet?Magas vérnyomás is okozhat ilyet
2011. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fronthatás+amit az előzőek mondtak. A szívre ilyenkor nagyobb teher nehezedik hiszen a normálhoz képest 50%-al több vért keringet a testünkben, a tüdő pedig egyre kevésbé tud tágulni a terjeszkedő méh miatt.

Ha nem túl magas a vérnyomásod, akkor nincs ok aggodalomra.

Nekem is vannak hasonló tüneteim és baromi alacsony mellette a vérnyomásom.

2011. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most tudtam géphez jönni azért nem előbb írtam.Mára jobban vagyok még aznap este korán kidőltem 20 után nem sokkal és aludtam egy nagyot.Az jót tett,csak mára az a fül fájás ne lenne. Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!