Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babája másnak sem eszi...

6hós babája másnak sem eszi meg a zöldséges kajákat? Kezdek már kétségbe esni.

Figyelt kérdés

Ugyebár ahogy a nagy könyvben meg van írva, édesekkel kell kezdeni, alma barack stb. Abból első fajtából néhány kanál, aztán megszokjuk, jöhet a következő és a következő, de azok is édesek, gyümölcsök...


Na most mára mi eljutottunk odáig, hoyg ami nem valami gyümölccsel van vegyítve (almaszószban csirke, körtés-barackos pulyka, stb.), azt kiköpi... Mit csináljak szerintetek? Hogyan tudnám rávezetni arra, hoyg márpedig ezeket is meg kell enni? Ha nem is mindet, mert neki is lehet 1-2 olyan ami nem ízlik.


Ja és mi egyenlőre az üvegesekből eszünk, mondván hogy legyen meg először amit megeszik, utána jöhet a házi koszt. 5 hósan kezdtünk el ilyeneket enni.


2009. máj. 13. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nalunk is hasonlo a helyzet, azzal a kulonbseggel, hogy az en fiam, a gyumikbol is valogat. 3 napja keszitettem eloszor neki hazi fozit, repa-krumpli parolva, kis petrezselyemmel, es en tettem egy ici-pici sot, es megette!!!tegnap zoldborsot foztem, lepasziroztam, hozza turmixoltam kis krumplit meg csirkemellett(persze parolva)es abbol is szepen evett. de pl a sajat keszitesu alma-bananomat kikopi, az uvegeset megeszi. probalgatni kell tobb felet, es amit nem evett meg, kis ido mulva ujra kinalni.

vagy fokozatosan keverj a gyumijebe egy kis zoldseget. (az en fiam eszrevette, de egy probat meger)

2009. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! az én fiam 6 hónapos, és ő sem eszi max a gyümiket. de tényleg minden másra fintorog!!! még arra is, amit én csinálok neki. én már teljesen el vagyok keseredve, mert tápszeres, és kéne már mást ennie, de abszolút nem eszik szinte mást a tápszeren kívül..elég bosszantó..és nem tudom mitől van! sajnos...és nekem is csak a gyümölcsös dolgokat eszi meg még úgy ahogy...nekem a dr.nő azt javasolat várjak egy két hetet..nem tudom bejön e...
2009. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!