Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat alszik 15 hónapos...

Sokat alszik 15 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Este fél 10 körül alszik el reggel 7-8 között ébred.

Napközben 1 óra körül alszik el és 3-4 között ébred.

Szerintetek ez sok egy ennyi idős gyereknek?Mert unokahugom szerint nagyon sokat alszik a lányom.


2011. dec. 2. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam pont ugyanennyit alszik! csak annyi különbséggel , hogy általában félkilenckor kel, de én szerintem ez így az egézséges. :)
2011. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok! Az én fiam 21 hónapos lesz, és este 8.30-tól reggel kb 9-ig alszik, és még délután 13.30-tól 16-ig alszik. Összesen napi kb: 15 óra. Iszonyat jókedvű, kipihent kisfiú.
2011. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól alszik. Az én 15 hónaposom este 8 körül kidől alszik reggel 6-fél 7-ig. (1-2 megszakítással) azután délben kb. fél 11-től fél 1 ig.

Muszáj volt így alakítani, mert a testvérét vinni kell reggel az oviba, és délben érte menni.

2011. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!