Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem pihenés egy...

Tényleg nem pihenés egy babával a nyaralás?

Figyelt kérdés
egy barátnőm azért nem megy nyaralni-mert azt mondja,neki ez nem kikapcsolás-hiszen ugyanaz történik,mint itthon,és ugyanúgy rohangál a gyerek után.szerintetek igaza van? tudom,h már nem lehet tespedni egész nap a strandon-meg kisebb szervezést igényel-de azért igy is jól tudja magát érezni az ember-nem?
2009. máj. 14. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben megyünk Thassos-ra, autóval. Ekkor lesz a babánk fél éves. Visszük a két húgomat, az egyik csak nagyon ritkán látja a babámat, mert külföldön dolgozik, de már most be van sózva, hogy mennyit lesz majd vele. Úgyhogy bátran nekivágunk.

De ehhez az is kellett, hogy Pannink vérmérséklete nagyon higgadt legyen. Ez a gyerek a világ legjobb babája. Ha nem így lenne, biztos nem indulnék neki 12 órás autóútnak se, meg úgy amúgy semmiféle nyaralást nem mertem volna vállalni. Szerintem abszolút babafüggő.

2009. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi

én is úgy gondolom,h neki lehet vágni..persze,minél kisebb a baba,annál többet alszik

jó utat mindenkinek!

2009. máj. 15. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!