Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával milyen a nyaralás,...

Babával milyen a nyaralás, pihenés a soproni Hunguest Hotel Sziesztába?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt nyaralni, esetleg gyerekkel?
2009. jún. 23. 14:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanolyan mint máshol...

Én baba nélkül voltam még..

2009. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is a Hotel Sziesztát néztük ki,hogy oda megyünk pár napra.Mi másfél éves kislánnyal mennénk augusztusban.Te tudsz valami közelebbit?Pl.van kiságy,etetőszék?Mennyi idős gyerekkel mennétek?
2009. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Mi július végén megyünk, 7 hós a fiam.

Van kiságy, etetőszék is, nagyon kedvesek, aranyosak voltak, én már lefoglaltam.

Nem is drága szerintem.

[link]

2009. jún. 24. 06:04
 4/38 anonim ***** válasza:
Telefonon,v email-ben foglaltad?Milyen szobába mentek?Szabad megkérdezni,hogy hány napra mentek és mennyibe fog kerülni?Bocsi a sok kérdésért,de mi is foglalni szeretnénk.Kösi
2009. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
bocsi elfelejtettem,az 1:23-as vagyok
2009. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Szia! Emailben írtam nekik, elég hamar írtak is vissza.

Mi 5nap/4éjszakára megyünk, volt üdülési csekkünk.

Félpanzió, + csomó minden van még benne, 62e Ft/2 fő, a babának természetesen ingyen van minden! :-))

A kocsi parkolásáért, a fürdőköpenyért, és az IFA-ért kell még fizetni külön, így nekünk mindennel együtt 67 ezer Ft lesz.

Tőlünk kicsit messze van Sopron, 250 km, nem tudom, hogy a fiam majd hogy bírja az utat, majd többször megállunk pihenni.

Ti milyen messziről mennétek?

2009. jún. 24. 13:54
 7/38 anonim ***** válasza:
Szia!?Mi Győrből megyünk,nekünk nincs olyan messze.Ti honnan mentek?Vigyél a babádnak az útra játékokat,azzal letudod kötni a figyelmét.Milyen szobát foglaltatok classic,vagy standard,vagy superior?Mert árban eltérőek.
2009. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Standard Plus szobát foglaltam. Mi Pest megyéből megyünk, nem messze lakunk Budapesttől... :)

Lefoglaltad már?

2009. jún. 25. 09:28
 9/38 anonim ***** válasza:
Még nem foglaltam le,csak árajánlatot kértem és nagyon meglepődtem!Mert nekem 5nap/4éjszakára,standard plus szobában 80240ft-ot kéne fizetnem(2felnőtt és másfél éves gyerek).És ebben még nincs bennt az ifa,parkolás és a fürdőköpeny.Ti kaptatok valami kedvezményt?
2009. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Ez érdekes.

Mi ezt rendeltük meg:

Szenzációs Szieszta AKCIÓ 3=4 éjszaka


Érvényes: 2009.04.06. - 2009.09.04.


Kétágyas Classic szoba egyágyasként / fő 31 600

Kétágyas Classic szoba / fő 24 200

Kétágyas Standard Plus szoba egyágyasként / fő 38 200

Kétágyas Standard Plus szoba / fő 31 000



Azonos áron hétvégén 3, hétköznap 4 éjszakát tölthet nálunk!


Tartalom: szállás félpanzióval, Szieszta Fitness Wellness részleg használata:: élményfürdő, pezsgőfürdő, finn-szauna, gőzfürdő, fitness terem (Classic szoba foglalása esetén 1.000,-Ft/fő/nap), belépő a városi uszodába, nyáron a Fertő tóra, Tómalom fürdőre, áfa.

Hétköznap 4 éjt, hétvégén 3 éjt pihenhet. Ünnepi hétvégék kivételével foglalható!


Nem tudom, hogy nektek miért olyan drága??!!

2009. jún. 25. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!