Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2011 júliusi babák és anyukái,...

2011 júliusi babák és anyukái, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam júni 9-én született, sajnos császárral, mert túlhordásban voltam, és már zavaros volt a víz. Tegnap volt 6 hónapos. :) Imádom! Nagyokat nevet, sikít, dumál. Minden érdekli. 1 hete tud mind2 irányba forogni, ezt már tökéletesítette, és gurul. Járunk úszni, egyre ügyesebb, látom, hogy mennyit fejlődik, és nagyon büszke vagyok rá! Amit a legjobban szeretek benne többek közt, az az, hogy mindig mosolyog. Kis mosolyalbum. :) Nem volt hasfájós szerencsére, és nem is sír túl sokat, inkább csak nyöszörög. :)
2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ennyien vagyunk!:) Mindenkinek boldog babázást kívánok!

Már mi is egy hónapja kóstolgatjuk az új ízeket. Forgás már nekünk is megy mind két irányba,egy percre nem áll meg. Viszont itt a környezetünkbe mindenki csodálkozik milyen keveset alszik napközbe.

Ha van kedvetek beszélgetni és szívesen megosztanátok a napjaitokat,élményeiteket nagyon örülnék neki.

2011. dec. 10. 21:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


az én babám Júli 4.-én született.

kisfiú 67 cm és 8400 gr.

forog oda vissza,bár hasról hátra nagyon ritkán,mert imád hason lenni.már kúszik,de csak hátrafelé.felhúzza négykézlábra magát.rengeteget kacag.:)Járunk babauszira is,amit nagyon szeret.(1 hónapja)

hozzátáplálást egy hónapja kezdtük,már reggeli vacsorán kívül minden kaja kanalas,nem fogadja el a tápszert amúgy.

én nagyon jól vagyok,nagyon tetszik az anyaság,főleg,mikor reggel 7-8 között felkel a picúr és áthozom közénk az ágyba és ott szundizunk még egy picit 3an..:)

már sikerült 20 kilót fogynom!!!:))))de még van sajnos 7..:(

2011. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Június 30.-án született a kislányom.Szerencsére nagyon jó kislány és minden rendben van vele,velünk.Nagyon szeretjük.:))
2011. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!