Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon zöld lett a babóm...

Nagyon zöld lett a babóm kakija tegnap délután óta. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt kétszer is nagyon híg kakija volt, úgy folyt mint a pisi. De az legalább szép sárga volt. Aztán tegnap délután óta már nem híg, de nagyon zöld. Nem éhezik, mert mérem, és rendesen eszik (változó, hol 60at, hol 90et és 3 óránként eszik). Baj lehet? Hívjam a védőnőt? Eléggé sírós is pár napja. (Máskor is, de most még inkább)

1 hós anyatejes baba anyukája


2009. máj. 16. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen amikor még csak anyatejes volt a picim.sokan azt mondták,hogy azért mert sok előtejet szív,de a dokinéni megnyugtatott,hogy ez tévhit.A zsíros tejtől van zöld kakija a babáknak!És ez normális,de ha aggódsz akkor kérdezd meg a védőnődet!
2009. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem gond egyszer zöld egyszer sárgás és híg! napi 10 kakis pelenka a gond.
2009. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, nekünk is szokott zöld lenni. Anyatejeseknél semmit nem jelent.
2009. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először én is nagyon megijedtem. Másnap vittük a kicsit a koraszülött osztályra kontrolra és elmondtam a főorvosnőnek hogy zöld volt a kicsi kakija. Válasz :” Előfordul „ .Másnap már normális volt. De ha gyakran lenne én biztos elvinném a dokihoz.
2009. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!