Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrszívó porszívótól...

Az orrszívó porszívótól tényleg AGYKÁROSODOTT lehet a gyerek? Vagy megsüketülhet, megvakulhat?

Figyelt kérdés
Nagyanyám mindig ezzel riogat. Rendszeresen felhív, hogy ne tegyem tönkre a saját gyermekemet, kidobtam-e már az orrszívót??? Hiába mondom neki, hogy sokkal több szövődménye lehet, ha bent marad a sok váladék, amitől mellesleg nem kap levegőt. Erre azzal jön, hogy felnevelt ő már több gyereket ilyen kínzás nélkül is! Hát komolyan mondom, lassan kiborulok ettől! Nyugtassatok már meg, hogy ugye nem káros????
2011. dec. 11. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogy káros?! Szerinted ha az lenne, akkor minden doki ezt javasolná?! Ne hallgass a nagyanyádra, semmi baja nem lesz a gyereknek tőle, csupán hamarabb meggyógyul.
2011. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még csak az alapkérdést olvastam el, már tudtam, hogy ki az, aki ilyet mondhatott neked. Ő még másban nőtt fel, furcsa neki, de nem lesz agykárosodott a gyerek, az is biztos.
2011. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Ki ne borulj, inkább nevess egyet:)


Ha nem ész nélkül használod, akkor nem lesz semmi baj, de agykárosodás, meg hasonlók akkor se lesz, ha agyatlanul használod. Max tönkreteszi a nyálkahártyát de ahhoz nagyon sokat kellene szívnod, nagyon hosszú időn keresztül.

Ha csak akkor használod, amikor kell, és használsz pl. tengervizes orrspray-t is, akkor nem lesz semmi baj.

2011. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
dehogy káros, én is azt használok. kényelmes és gyorsabban gyógyul a gyerek.
2011. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kinzas ide vagy oda ,de a gyereknek is jobb, ha ures az orra es nem szuttyog egesz nap. Mellesleg a 14 hos lanyom sajat magatol fekszik 'kes ala' s utanna egyutt megyunk kimosni a cuccot, pedig csak 4 szer folyt eddig az orra, megis tudja mar, hogy neki is jobb igy.


Nyugodtan szivjad ki neki ha kell, a maman meg ki kell probalni a porszivot hogy lassa hogy nem kinzas :))))

2011. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fáj nekik, nem kínzás, inkább a körítés amitől megijednek. Az én fiam 2 mp. után el is felejti.A nagyik ezt eltúlozzák.
2011. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad már? Egyáltalán nem kellemetlen, csak a gyerekek félnek. Én kipróbáltam.... semmi extra!

Dehogy kínzás.

2011. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jelentem, kipróbáltam!:) Nem fáj, tényleg semmi extra, viszont tökjó tiszta lett az orrom utána.:DD
2011. dec. 11. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet, hogy próbálja ki a nagymama és akkor meglátja, hogy milyen!

Segíteni akar csak, de az ő idejükben más volt minden és ezt hiába mondod nekik,akkor is csak mondogatni fogják. Nálunk az a sláger, hogy ő már 3 hónaposan nyers tojássárgáját adott neki cukorral kikeverve, én miért nem adok?? Jó mi??!!

2011. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk csak az utóbbi két nap termése,hogy az anyám szerint ha az egy éves a nagy hiszti közben szinte reszket,akkor az miattunk van,és igy alakul ki az epilepszia majd nála. Sőt amikor kicsi korában néha sirt,és épp nem tudtam hozzá azonnal futni,mert ott volt nekem egy másfél éves is,az miatt is alakulhat ki epilepszia. És az allergia meg idegi alapon szerinte.
2011. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!