Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben bilire szoktatni a babákat?

Figyelt kérdés
Bilire szoktatás tippeket várok.
2009. máj. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más, és az irodalom is mást ír .

Én amondó vagyok, hogy minél előbb, annál kevésbé tud tudatosan ellenkezni.

Én már 8 hós korától ráteszem, általában ebéd után kakil.

Ebéd befejezve, arc megmosva, levetkőzünk és ráülünk a bilire. Többségében belepisil és belekakil. Ilyenkor megmutatom neki, megdícsérem, és ő is örül:-) Ha nem csinál bele semmit, akkor is megmutatom neki, de nem szidom.

A szakirodalom szerint a tudatos ürítés másfél éves korra alakul ki, de én kitartóan ráteszem minden nap:-)Keresztanyámnak bevált ez a módszer 4 gyereknél:-)

2009. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én is próbáltam, amit az első leír. Hatalmas ordítás követte, és le akart szállni, mielőtt bármi történt volna.

Anyukám szerint másfél évesen bőven ráér elkezdeni.

2009. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is viszonylag koran kezdtem a fiammal, 10 honapos volt. stabilan reggel, ebredes utan volt neki, es neha ebed utan, tehat ket alkalommal raultettem. eleinte le kellett foglalnom, kesobb mar nem, az en izgaga fiam ult nyugodtan egy konyvvel. A legtobbszor sikeres volt, megmutattam neki, orult, megdicsertem. Most vagyok gondban, mert megvaltozott az alvasi ideje, azota nem tudom eltalalni neki, mikor fog kakilni. ugyanugy raultetem 1-2x. ezzel en meg nem szoktattam ra a teljes szobatisztasagra, viszont nagyon jo volt, hogy a nagydolgat mindig igy intezte.
2009. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!