Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne nézzetek létszi hülyének,...

Ne nézzetek létszi hülyének, de 3 dkg alma 30 ml tejnek felel meg?

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdtem a hozzátáplálást és a fiam ma 3 dkg almát evett meg, de nem tudom, hogy ez mennyi tejnek felel meg. Segítenétek?
2011. dec. 15. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ,mert màs a fajsúlyuk. Ez csak a vízre igaz
2011. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor több vagy kevesebb?? sajna tényleg nem tudom :(((
2011. dec. 15. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs, de ezt nem kell így méricskélni. egyen meg 2-3 kiskanál almát elsőre, másnap, ha minden oké, akkor mehet kb. 10 kiskanálnyi, harmadnaptól meg amennyi jól esik. Utána kínáld tejjel, abból is annyit fog inni, amennyi kell neki.


egyébként tényleg ki lehetne számolni kalóriára a kettőt, de pl. a tejnél nem mindegy, hogy előtejről vagy zsírosabb hátsó tejről beszélünk. Az alma is ilyen, van cukrosabb és savanykásabb.

2011. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak ma méricskéltem, mert kíváncsi voltam. De úgy csináltam, hogy első nap 3 kiskanál, második nap kb 6-7 kiskanál, 3. nap megint egy picivel több és ma vagyunk az 5. napon és kíváncsiságból mértem le és azért kérdeztem. az alma meg nagyon édes volt.
2011. dec. 15. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ugyanannyi,mert más a fajsúlyuk.ráadásul a tejben kb 70 kalória van egy deciben,az almában meg száz grammban van 30 kalória,ha ezt az oldalát nézzük
2011. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. :) akkor a kérdésre a válasz: NEM. ;)
2011. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem ugyanannyi,mert más a fajsúlyuk.ráadásul a tejben kb 70 kalória van egy deciben,az almában meg száz grammban van 30 kalória,ha ezt az oldalát nézzük"


kiegészíteném: az alma ráadásul gyorsan bomló szénhidrát

(tehát inkább nasi mint tápláló étel :))

2011. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2011. dec. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!