Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor "ideális" külön szobába...

Mikor "ideális" külön szobába szoktatni a picit? Ti hogyan csináltátok/csináljátok?

Figyelt kérdés

Most 6 hónapos a kisfiam, születésétől kezdve a kiságyában alszik velünk egy szobában, 6 hetes korától átalussza az éjszakát. Nem szokott gond lenni.


Most még nagyon szeretem, hogy egy szobában van velünk, de már gondolkodom, hogy mikortól kéne átteni a saját kis kuckójába. Be van neki rendezve, dekor,stb. minden kész....


2011. dec. 20. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos múlt, amikor már nem szopizott éjszaka, hanem tápszert kapott (kevés tejem volt). Akkor kapott külön szobát, hiszen a tápszert mindegy hol kapja, ha nem veszem ki a kiságyból. Kiszámítható volt, mikor ébred éjszaka.
2011. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában került külön szobába, mert akkor készült el. Sajnos az éjszakát azóta sem aludta át.
2011. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mi 2 hónapos korától altattuk egyedül, de addig is én aludtam nála, azóta hogy nem alszom vele át is alussza az éjjeleket.

Szerintem minél korábban érdemes

2011. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!