Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengednétek a Párotok...

Ti megengednétek a Párotok barátjának, hogy végignézze kislányotok fürdetését este fél 11-kor?

Figyelt kérdés
A mai nap kicsit csúsztunk a fürdetéssel, ugyanis a Párom elment sörözni a barátjával, de azt mondta várjam meg majd megfürdetünk együtt. Hazafelé (fél 11kor) hallottam, hogy nem egyedül jön, hanem hozza a barátját is, amin én kissé meglepődtem. Megkérdezte, hogy végignézheti -e a fürdetést mert Ő még nem látott így babafürdetést? Én viszont úgy vagyok vele, hogy nem szívesen mutogatom a kislányom nuniját, még ha csak egy 3 hónapos baba is, akkor sem. Lehet, hogy én vagyok dilis (?) de én ezt így gondolom, így azt mondtam inkább ne. Na meg este fél 11-kor szerintem már zavarkodni sem illik ott, ahol pici baba van. Ti mit gondoltok?
2011. dec. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szubjektív, mindenki máshogy érzi. Ha TE úgy érzed, nem akarod mutogatni, akármilyen kicsi még a babi, akkor az úgy van jól. Megértelek. Később, ha felnő, és elmondod, még örülni is fog. Merthát kinek mi köze a kis nunijához...
2011. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%

És este fél11-kor már tényleg nem hívunk haverokat a házba... Az a család "szent ideje". De szerintem a párod bele fog nőni, csak még fiatal. Lassan válik ám az ember apává / anyává... / családdá....


Sok boldogságot, kis család!


:)

2011. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a fura,h egy pici babát miért este fél 11 kor fürdettek még?
2011. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
a keresztapja jó esetben fürdetni fogja a gyereket, ha úgy adódik szal nem tudom akkor miért nem olyan lesz a keresztapa akiben megbízol.. A 11 órát én sem értem, de nem a barát miatt, hanem, hgy a párod miért hívta fel. erről vele kéne beszélned
2011. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Fél 11kor már rég szunyálnia kéne egy ekkora babának,nemhogy fürdetni! Én biztos nem vártam volna meg a párom!
2011. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Az egész ott kezdődik, hogy nem rúgtam volna fel a napirendet azért, hogy együtt fürdessünk. Fél 11-kor már régen ágyban a helye a babának.

A fürdetés végignézését én nem tartom durvának, mármint annak fényében, hogy őt akarjátok keresztapának. Persze távolabbi ismerősök esetében én sem engedném. Azzal viszont egyet értek, hogy ilyen későn már nem illik zavarni családos embernél, főleg hogy kicsi gyerek van a háznál. Szóval nálam leginkább a késői időpont a zavaró.

2011. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Igazából ilyenkor még nem alszik a kis moszatkánk. :) Fél 1 tájékában szokott elaludni és reggel 8-9 között kel. Nekünk még nem alakult ki napirendünk, de rajta vagyok ... Amúgy én nem Őt szerettem volna Keresztapának de ez egy hosszú történet. A Párom gyerekkora óta őt tervezte és én ezt tiszteletben tartottam... Úgy egyeztünk meg, hogy a Keresztanyut én választom Ő pedig a Keresztaput ... Csak, hogy ne vitatkozzunk. Tehát igazából nem rajonganék a gondolatért, hogy Ő fürdeti. Meg sokszor volt rá példa, hogy megpróbált kioktatni gyermeknevelésből, holott még egy gyermeket sem nevelt fel. Rendben, én is kezdő vagyok még, de hát aki még egyet sem nevelt ... :) Na mindegy. Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 21. 01:00
 18/57 anonim ***** válasza:
Így nem is fog kialakulni a babád napirendje, ha azt várod, mikor ér haza apuka a sörözésből, és majd csak azután fürdeted! És ha éjjel egyig nem ér haza, akkor is megvárod? Én férjem is ma volt céges bulin, de eszembe sem jutott várni rá a fürdetéssel! Ha azt akarod, hogy kialakuljon a gyereked napirendje, akkor célozz be egy időpontot nagyjából! Én sem egy időben fürdetek minden nap, de megvan, hogy nagyjából 8-9 között! Amúgy meg azt sem értem, miért visz ilyen későn haza egy kisbabához "vendéget" a férjed!? Ezt vele kellene megbeszélned, mielőtt extrémebb dolgokat is megcsinál! Azzal meg nem lenne bajom, ha meg akarja nézni a fürdetést! Miért ne nézhetné! Csak nem este fél 11-kor!
2011. dec. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de Te is hibás vagy! Nekem hiába mondta volna a férjem, hogy várjam meg. Annak a gyereknek már rég lefürdetve az ágyában van a helye este fél 11-kor! Ha meg a kedves férjed ott akar lenni a fürdetéskor, akkor menjen haza időben!
2011. dec. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:

Az én véleményem is az, hogy ha az a barát lesz a keresztapja, akkor miért ne nézhetné? Persze nem este fél 11-kor, de ez már csak a ti hibátok (már elnézést), hogy eddig eltoljátok. Egy 3 hónapos babának ilyenkor már aludnia kell szerintem. Nekem is 3 hónapos múlt, csak ezért mondom. Mi mindig 7-1/2 8 körül fürdetünk, aztán evés-alvás. Néha még kicsit nézelődik a kiságyban, de akkor már csendben van, és ha elfárad, magát elaltatja.


Egyébként. Ha a te barátnőd kérné meg hogy megnézhesse a fürdetést, neki sem szívesen engednéd? Vagy.. Ha vendégeket fogadtok, és akkor kell épp pelust cserélni? Előbb-utóbb úgyis eljön az az idő szerintem, hogy a keresztapa is vigyáz rá, vagy a barátnőid.. És szerintem ha így alakul, nem árt, ha tudják mit-hogy kell csinálni.

2011. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!