Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "ciki", ha 9 hónapost olykor...

"ciki", ha 9 hónapost olykor még ringatni kell?

Figyelt kérdés
Alapjában magától alszik el régóta, de ha fogzik, beteg, ilyesmi, akkor igényli. Rácsodálkozol, ha 9 hónaposról hallod, hogy igényli a ringatást?
2011. dec. 23. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem én 15 hónaposomat is néha ringatni kell . Ilyen szót meg ne használjunk hogy Ciki ez nem ciki miért lenne az
2011. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Ilyen nagyfiúnak még kell ringatás??" a hangsúlyt meg el tudod képzelni, gondolom. :)

Csak rosszul esett ez a beszólás.

Természetesen anyós.

2011. dec. 23. 11:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ne törödj vele

de tto az anyosom is ilyen (ovonő képzelheted lepereg rolma aztan ennyi

2011. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az anyósod nem örült volna, ha a korára teszel megjegyzést válaszul. :-D


Dehogy ciki! Engedd el a füled mellett az ilyen beszólásokat. Sokszor nem is a babának szól, hanem NEKED. Én legalábbis tapasztaltam már, hogy apósomék hárman "estek" nekem egyszerre, csak hogy valami megjegyzést tehessenek.

2011. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha beteg a 2 éves fiam, még ma is kéri, hogy ringassam kicsit:) Persze nem így alszik el, de egy 9 hónaposnál ez teljesen normális.

Anyóssal nem kell foglalkozni.

2011. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nekem szólt valójában, hogy minek ringatom, azt éreztetve, hogy ez ciki. De nincsenek babás ismerőseim, nem tudtam, hogy az ilyen "nagyfiúkat" már nem kéne, vagy nem szabad, vagy nem tudom, hogy gondolja.

Én úgy értelmezem ezt, amikor igényli, hogy azért sír, mert fáj valamije, nem érzi jól magát, de a közelségem megnyugtatja, így el tud aludni.

2011. dec. 23. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nem is kell semmilyen babás ismerős ehhez, nyugodtan hallgass az anyai ösztöneidre. Az meg fogja súgni, hogy mikor mit csinálj, ugyanúgy, ahogy az egyik hozzászóló is ringatja a 2 évesét, ha azt igényli. :-)
2011. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem néha, hanem mindig ringattam alvás előtt a lányomat, kb 1,5 éves koráig. Utána melléfeküdtem, úgy aludt el, mert már nem bírtam ringatni, nem fért el a nagy pocakomtól (kistesó).

Egy cseppet sem éreztem cikinek, hogy más mit gondol, arra meg tojok.

2011. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 14 hónapos, de a mai napig is csak úgy tudom elaltatni, ha babakocsiban ringatom. Próbáltam rajta változtatni, de sajnos nem megy másként. Ráadásul ha átrakom napközben a kiságyába elalvás után, akkor fél óra után keservesen sírva ébred. :-( A babakocsiban elalszik 2 órát.
2011. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsim 13hónapos és legtöbbször ringatva elszik el.6Hós koráig lettem egyedül elaludt.De mióta jönnek a fogai ringatni kell.Nem ciki ,de fárasztó.
2011. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!