Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "ciki", ha 9 hónapost olykor...

"ciki", ha 9 hónapost olykor még ringatni kell?

Figyelt kérdés
Alapjában magától alszik el régóta, de ha fogzik, beteg, ilyesmi, akkor igényli. Rácsodálkozol, ha 9 hónaposról hallod, hogy igényli a ringatást?
2011. dec. 23. 11:36
1 2
 11/17 krisztivan ***** válasza:
100%
Az én 15 hós "nagyfiam"is a vállamon alszik el.És én remélem hogy még sokáig föl fogok tudni állni vele a fotelból:-))Elalszik,leteszem.
2011. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, szerintem a világ legtermészetesebb dolga, főleg, ha valami baja van. Ne törődj a sok okoskódval! Nekem tavaly karácsonykor mondta egy rokon, hogy mi az, hogy a 3 hónapos gyerekem nem alszik el magától ( őt babakocsiban kellett egy kicsit tologatni hozzá). Bírom az ilyeneket, nekik biztos úgy született a gyerekük, hogy egyedül aludt, evett, szobatiszta volt, és sosem hisztizett:)!
2011. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezek az anyósok! Hogy nevelték a fiaikat? Ridegtartásban mint az állatokat? Ettől mindig a falnak megyek! :(


14 hónapos koráig intenzíven sétálós ringatással aludt el a babánk. Most 2,5 éves "nagylány" és mellé kell feküdni hozzánk bújva, átkarolva alszik csak el. A röhej az egészben, hogy bezzeg a bölcsiben szó nélkül pillanatok alatt elalszik egyedül az állatkájával :)


Szóval ne foglalkozz anyóssal, tudom nehéz, de csak magadat idegeled ki a h.ülyeségei miatt. Később meg majd másba köt bele, ha már most ilyen. :( Kitartás!

2011. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha kell neki, hogy ringasd, akkor ringasd:)
2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. :)
2011. dec. 23. 15:30
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én 9 hónaposom is ölben alszik.Addig járkálok vele,míg el nem alszik.Ciki?Szerintem nem.10 évesen már úgysem tudom így altatni,addig kell kiélvezni az összebújást.

Más kérdés h fárasztó,főleg pufókabb,súlyos babákkal.Az én gerincem vacak,sokszor fáj is,éjjel ha felriad,szintén így alszik vissza,nem kellemes.Én amúgy tennék más véleményére,főleg anyóséra.Nevelte a sajátját,megdicsérjük,hagyják már az embert h úgy altassa,etesse,stb a gyerekét ahogy jólesik.

2011. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan CSAK ringatással aludt el. Minden alvásnál ringatni kellett. Mostmár napközben babakocsiban alszik, mert ott sokat alszik. Mások szerint ez ciki, hiszen már lassan 2 éves. Nem láttam még olyan felnőttet aki ringatva aludt volna el akár anyucinál akár babakocsiban. Tedd úgy ahogy neked jól esik. Én is ezt tettem és nem érdekelt más véleménye. Mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja.
2011. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!