Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjatok meg a cumikerd...

Hogyan oldjatok meg a cumikerdest ejszaka?

Figyelt kérdés

A fiam nem hajlando cumi nelkul aludni ejszaka, de az a baj, hogy ahogy elalszik kiesik a szajabol es szinte azonnal felebred. 11 hetes szoval visszarakne meg nem tudja maganak igy nekem kell ezt minden alkalommal megtenni, van hogy 10percenkent. Ti hogyan oldottatok meg???Mivel "stabilizaltatok" a cumit a gyerek szajaba??? Minden otlet erdekel, mert szeretnek tiz-husz percnel tobbet aludni.

Koszonom


2009. máj. 20. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

nem megoldas, de remenysugar

az en manóm kb a tieddel egyidős, nemrég találta meg az ujját, azóta nem szereti a cumit, csak ha nagyon kivan (akkor viszont kell!), különben a hüvelykujját, mutatóujját, vagy egyszerre több ujját szopja. Szóval, ha megvan az ujj, helyreáll a béke, csak pici türelem.

a rögzítést nem ajánlom (az én manóm forgolódik néha, gondolom, ahogy minden baba meg felnőtt, nem biztos, hogy jó a cumibetámasztás)

2009. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt...a fiam is megtalalta az ujjait...van hogy a ket kezerol eghyet egyet betesz a szajaba, vagy egyszerre tobbet is...de az valahogy nem az igazi...ejszaka csak a cumi jo neki, sajna
2009. máj. 20. 08:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ölben szopi párnán altatom, vagy ringatva a karomban cumival, mikor majdnem bealszik akkor köpködi ki a cumit, de ottvagyok vissza adom neki, s pár perc múlva bealszik. Utánna még kicsit kb 10 percet várok hogy mélyen aludjon be, s leteszem már nem ébred meg.

12 hetes

2009. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is cumis.Nálunk is ugyanez volt, hogy cumival aludt és ahogy kiesett vissza kellett neki adni.Én meg mentem és visszaadtam neki, nagyon mást nem tudsz csinálni.De pár hónap alatt megszokja és vissza fogja tenni magának, nem jó az ha stabilizálod mert ha esetleg bukik vissza fogja nyeklni.Kitartás:)

Üdv 8 hós anya

2009. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eleinte mi is így voltunk, persze amíg ő el nem aludt rendesen addig én nem aludtam el. De én szerencsés voltam, mert már 1 hós kora óta végigalussza az éjszakát. Egy kis idő múlva elmúlik ez is, csak egy kis kitartás. Most már 5 hónapos és hátról hasra fordul és nem is kell neki a cumi magától elalszik.

Szóval még egy kis türelem, mást sajna nem tudsz tenni!

2009. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok...probalok kitartani...de ez az alvasmennyiseg eleg keves szamomra, es lassan be is kothetem intravenasan a kavet hogy eletbe tdjak maradni :)
2009. máj. 20. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányzóm 4 hónapos,és nálunk is ugyan ez a helyzet.

Megoldást sajna még én sem találtam,dugdosom vissza neki a cumit.(nem kellett volna cumira szoktatni,de sajna már így jártunk).Én is kínlódom a 4 hónapi nem elvás miatt,de reménykedem,hogy talán majd ez is megoldódik.(tudod a remény hal meg utoljára!)Kitartás!!!!!

Ha találtál megoldást légyszi írd meg!

2009. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

alvas: szopiztatsz, vagy "tapolsz"?

fogd be a ferjed pentek-szombat ejszakara, fejd le a tejt elore ejszakara, ha szoptatsz, ha tapi, akkor meg tudja a ferjed is csinalni

2 nap, de sokat segit!(nekem sokat segitett legalabbis)


mikor fekteted a babat amugy? nekunk 11ig van fenn- 9-10 korul alszik be, de 11ig van nalunk, utana visszuk át, akkor ma ugy alszik, hogy nem kell cumi.


(ejszaka visznt szoktuk hallani a cuppogását ahogy eszi az ujjat)


elsovoltam

2009. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt nem akarlak elkeseríteni de nem lesz jobb 6 hónapig minden éjszaka bementem és fél vagy 1 óránként cumi vissza, majd a férjem megunta elvette tőle, 2 nap kellett és azóta egész éjszaka durmol arongypelenkáit szorongatja, üvőltés volt de megérte ha nem akarsz ilyen drasztikus lenni olvasd el Aludj jól gyermekem! című könyv könyvtárakban meg szokott lenni nagyon jó és beválik
2009. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A drasztikus megoldast valasztottam es elvettem a cumit. Nem is uvoltott olyan sokat mint arra szamitottam. Kb 3szor 10 percet. De ez igy jobb mint az allando rohanas a cumival. Sajna a fiammal maskepp nem lehet, mert iszonyat akaratos es hisztis, ha valami nem ugy tortenik ahogyan azt o akarja.
2009. máj. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!