Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú autós gyerekülé...

Milyen márkájú autós gyerekülésetek van (jó lenne minél több válasz, elég csak a márkanév)?

Figyelt kérdés

Mi vásárlás előtt állunk és már hetek óta ezen agyalok. Párom maximum 30 ezret szánna rá, de én szeretnék azok közül választani, amik az Adac töréstesztjén legalább jó eredményt értek el (Maxi Cosi Priori, Römer, Cybex, Besafe Izi), ezek ugye legalább 45 000-be kerülnek legjobb esetben, de inkább 50-60 e között vannak. Párom leginkább elvi okból nem akar érte annyit adni. Nem azt mondom, hogy simán megvehetnénk de ki tudnánk szorítani rá a pénzt. Ő viszont azt mondja, hogy nem hinné hogy sokan megtehetnék itthon hogy megveszik az ilyen drága üléseket. Na szerintem ez nem igaz, biztos hogy nem tehetik meg sokan de úgy gondolom, hogy erre nagy általánosságban összespórolják az emberek a pénzt, még ha amúgy nem férne bele a költségvetésbe. Nem akarok egy noname ülést venni, amiről a neten sem írnak semmit :-( Nem értek hozzá abszolút és a párom se, ezért muszáj lenne a tesztekből kiindulni.

Azért írtam ki a kérdést, hogy lássam vajon igazam van-e, tényleg többen vannak akik megveszik a márkásat inkább?


2011. dec. 29. 13:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

chicco 9-18 40ezer ft volt

bébégo 9-36 13ezer ft volt

2011. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

BeSafe Izi Comfort X3

Igaz, még nem volt kilenc kiló a fiam, amikor használni kezdtük, de már kilógott a hordozóból a lába és állandóan ordította az autóban. Azért ezt választottuk, mert a fiam vékony, ez az ülés meg tök jó volt a szűkítővel, fejpárnával, jól illeszkedik az autónk üléséhez és könnyű bekötni.

2011. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mi Bébéconfortot vettünk az ikreinknek, iseos tt-t.
2011. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Remi 0-18-as volt.(5,5 hós koráig Bé-Bé-go hordozó). 22 hós korától Nania 9-36.
2011. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Welldon 9-25 illetve Pierre Cardin 9-25. A két ülés teljesen egyforma, ugyanaz a cég gyártja, csak a név miatt a Pierre drágább, 26 ezer volt, míg a Welldon tizenvalahány, már nem emlékszem pontosan. Azért különböző, mert amikor a kicsi is kinőtte a babahordozót, pont nem lehetett kapni Welldon-t. Azt hiszem, a Be-be-go, vagy valamelyik hasonló nevű (már nem emlékszem pontosan, melyik) is ugyanezé a cégé. Semmi gondunk nem volt még az ülésekkel, könnyen tudom dönteni akár vezetés közben hátranyúlva is, kényelmes a kölköknek, nem izzadnak bele, olyan a huzata, a harmadik babónak is ezek közül fogunk választani.
2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk Ferrari Gyermekülés 0-18 kg Cosmo SP - Rosso van. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Könnyű dönteni, stb
2011. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Maxi Cosi Tobi. Újonnan vásároltam Németországban, és a sógorom elhozta Magyarországra. Így került 47e Ft-ba, ami itthon 75e Ft lett volna. Szerencsés vagyok, hogy így meg tudtam oldani.
2011. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, mindenképpen Maxi Cosi Tobi lett volna, ha nem tudtam volna olcsón elintézni, akkor is.
2011. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A nagynak egy Cybex Solution van (15-36 kg), 25-ért vettük a Brendonban. Kiválóak a tesztjei és nagyon kényelmes.

Előtte egy Bébé Confort Iseos TT volt neki (9-18 kg), jelenleg a kicsi használja. 40 volt akciósan a. Jó ülés lenne, de az öv miatt elég sokat szenvedünk vele. Állandóan megcsavarodik és mindig oda kell figyelni, hogy rendesen kihúzzuk. 2,5 éves korában már ki is nőtte a nagyfiam, pedig akkor még nem volt 15 kg, de kénytelenek voltunk venni neki egy újat (a Cybex-et).

2011. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Priori
2011. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!