Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyenkor jogos...

Szerintetek ilyenkor jogos rászólni a tűzijátékozókra?

Figyelt kérdés
Itt az utcánkban az egyik szomszéd család velünk szemben lő fel tűzijátékokat, kisgyerekek, sőt baba is kint van velük. Az imént odajött a másik házból egy nő, és elkezdett ordítozni, hogy nem tud a gyereke aludni és hagyják abba. Én úgy gondolom egyszer van egy évben ilyen. Szerintetek tényleg abba kéne hagyni: Még éjfél sincsen.
2011. dec. 31. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is ez megy, az egész utcában. Sőt a társasházunkban az erkélyekről is. Amíg a kisfiam tud aludni, nem szólok. Ha felébred, és nem tud visszaaludni, és éjfél elmúlt, akkor fogok szólni.
2011. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
engem ez nagyon idegesít, de hiába szólnék, nem hagynák abba :( mi füldugót tettünk a kislányunk fülébe mert iszonyat hangos. :)))
2011. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ha biztonságos, oké, énis voltam gyerek és dobáltuk a petárdákat, de meg lett mondva, hogy hova szabad. de pl mikor a 2. emeletről lődözi a kisgyerek, fene tudja hova, én meg a lépcsőn cigizek, akkor agyvérzést tudnék kapni,a szülei meg bent isznak.. úgyhogy körülményektől függ.
2011. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelepen lakunk,tele van tinivel,akik gondolom csak erre az éjszakára vártak...mi inkább szüleimnél töltjük az éjszakát,itt viszonylag nyugisabb,csak a távolból lőnek.

Most mit lehet velük csinálni??semmit...ki kell bírni szerintem

BUÉK:)

2011. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját udvarában azt csinál amit akar, ma még éjjel is szerintem, tényleg egyszer van egy évben.(bár én nem örülnék neki, de nem szólnék, max hajnali 1 után már megkérném ha lehet, hagyják abba). Ha az utcán, az szerintem más téma.

Pár éve petárdáztak előttünk, a kutyánk majd megveszett az ugatástól. Akkor kimentem és megkértem őket, hogy ugyan már menjenek 2 házzal odébb, mert máshol nincs is kutya akit zavarna, vagy menjenek haza, és durrogassanak a saját kutyájuknak otthon. Szó nélkül odébbmentek, és ott nem zavartak senkit.

2011. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Az én fiam 4 hónapos és már kíváncsian várjuk mi lesz 2 óra múlva,mert a szomszédban minden évben van nagy tűzijáték.Az viszont,hogy rájuk szóljunk vagy ez miatt balhézzunk eszünkbe se jut!Pedig 4. napja hogy átaludja az éjszakát és előfordulhat,hogy ez miatt fel fog ébredni.Mi is voltunk gyermektelen emberek is akik szilveszterkor szórakoztak és minket se ordibáltak le.:-)Boldog Újévet!
2011. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egy hete ez megy
2011. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, törvény határozza meg, hogy dec. 31-én valahány órától jan. 1-jén (azt hiszem) reggel 6-ig lehet tűzijátékozni.
2011. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazából a saját kapujuk előtt állnak és onnan megy. Én sose szerettem, gyerekkoromban sem, de most olyan jól elnézegettük a kicsivel, mert szép, bár hangos. Na mindegy. Sikeres Új Évet Mindenkinek!
2011. dec. 31. 22:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos lányom,ha felébred akkor felébred. Ez az este erről szòl,és neki sem lesz baja ha felébred.
2011. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!