Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyenkor jogos...

Szerintetek ilyenkor jogos rászólni a tűzijátékozókra?

Figyelt kérdés
Itt az utcánkban az egyik szomszéd család velünk szemben lő fel tűzijátékokat, kisgyerekek, sőt baba is kint van velük. Az imént odajött a másik házból egy nő, és elkezdett ordítozni, hogy nem tud a gyereke aludni és hagyják abba. Én úgy gondolom egyszer van egy évben ilyen. Szerintetek tényleg abba kéne hagyni: Még éjfél sincsen.
2011. dec. 31. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert Nekünk babánk született, még nem áll meg a világ. Én sem lettem volna boldog, ha még szilveszterkor is ba..tattak volna, hogy ne hangoskodjak. Ezt el kell tűrni szerintem! Lesz még a mi babánk is nagy, fog még Ő is hangoskodni :) Valószínűleg ő sem fog örülni, ha rászólnak. Ez az éjszaka erről szól, bulik, hangoskodás, stb :)
2011. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát mi felmentünk szólni a felső lakónak (nem balhézni akarunk, de ez már vagy az 5. alkalom, mert máskor is hangos volt) mert ezerrel karaokéznak és trombitálnak a 9 hónapos pedig nem nagyon tudott aludni tőlük. Most csendesebbek és a babám is alszik :). A lányomnak nem mondhatom hogy bocsi ne aludj mert szilveszter van. Nem vagyok egy balhézós típus egyébként. BUÉK mindenkinek :))
2011. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
velünk szemben kocsma van,és volt vagy fél órás tüzijáték.annyit kértem tőlük,hogy nem az ablak alá szórják,mert a gyerek alszik.még meg is néztem.elhúztam a függönyt,hogy lássam ha a gyerek megébred,de meg sem moccant és kiálltam az ablak elé igy láttam én is és a férjem is.
2012. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Köszi a lepontozást...nem tudom miért volt szükséges:(
2012. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem jogos szerintem ilyenkor szólni. Tényleg 1* van egy évben, szerintem kibírható, sőt mi is lőttünk fel elég sokat, pedig nálunk is van egy 6,5 hónapos baba, de aludt mint a bunda. Egyszer egy évben ki lehet bírni.
2012. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a túlzás miatt lettél lepontozva. Nálunk is van olyan szomszéd, aki nagyon sokat hangoskodott, háromszor szóltunk Neki év közben. Tegnap eszembe se jutott volna leégetni magam azzal, hogy odamegyek sárkánykodni. A mi hat és fél hónaposunk is kibírta volna, ha nem alszik olyan jól. Szerencsére végigaludta az egész durrogtatást, pedig aztán volt, nem is pici. Ez van.. ez ilyen éjjel. Meg kell értened, hogy ne mindenkinek a Te kilenc hónapos lányod körül forog a világ. :)
2012. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. Én a mi szomszédunkkal nem értettem egyet, mivel tényleg nem volt még olyan késő, és a kisgyerekek is ámulattal figyelték a fényeket. Éjfél után már nem is durrogtattak. Köszönöm a válaszokat! BUÉK!
2012. jan. 1. 12:20
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom egyszer egy évben kb fél óra ki lehet bírni, pedig nálunk egy 3 hónapos és egy másfél éves aludt már éjfélkor, és még mi is tüzijátékoztunk a nagyfiammal aki 5 éves. Ő kapott az árustól pl egy védőszemüveget, persze nem engedtük hogy ő a közelébe menjen csak nézhette. Körülöttünk is van sok pici baba de az ő szüleik is inkább durrogtattak meg végignéztük egymáséit. Ennyi erővel napi szinten szólhatnék valamiért a szomszédoknak ami amúgy idegesít.
2012. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egész éjjel durrogtatták a petárdát az ablakom alatt, hiába kértem őket szépen. Rendőrt hívtam, ha szemét vagyok, ha nem...
2012. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!