Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos múlt,...

Kislányom 5 hónapos múlt, most kezdtem a hozzátáplálást, hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Egyszer kap tejpépet, délután frissen facsart gyümölcslevelt (alma, barack), mást még nem próbáltam. Hogyan tovább? Hány napig kell csak pár kanállal adni, mikor ehet annyit amennyi jólesik neki?
2009. máj. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adagot napról napra emelheted, a fontos az, hogy 3-4 napig ne adj neki más új dolgot, csak egyfélét 3-4 napig. Utána jöhet a következő féle gyümi. Hogy ha esetleg allergiás, akkor rögtön tudjad, mivel volt a baj. Én az adagot gyorsan emeltem, pár nap után már rendes mennyiség fogyott.
2009. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az új kajákat érdemesebb délelőtt bevezetni, hogy ha nem bírná a hasija, akkor ne éjszaka kínlódjon szegény. Szóval a tizórai kajánál próbálgass, és azt kellene először kiváltani majd gyümölccsel. Első nap 3-4 kanál, második nap 6-8 kanál, harmadik és negyedik nap annyit amennyit szeretne, ha nem volt gond. Aztán jöhet az új kaja. Sorrend aszerint ahogy a védőnőm mondta: almalé és reszelve, őszibarack lé és pép, banán almával vagy őszbarackkal (azzal amelyik meghajtotta a pociját, mert a banán nagyon fogja a hasit), aztán meggy (a héja nélkül pépesítve). Ha ezek megvannak, akkor ezeket megpróbálhatod keverve. Utána sütőtök, krumpli (almával vagy őszibarackkal keverve), sárgarépa, és így tovább.
2009. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!