Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik Nektek ez a színű...

Tetszik Nektek ez a színű babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]

(katt a képre és nagyban érdemes megnézni őket. )


Szeretem a színes dolgokat, de a babakocsival úgy vagyok, hogy mivel sokat használja az ember, fogdossa a gyerek, ne legyen kényes a színe.

Nekem nagyon meg teszett ez a fekete-mintás babakocsi, és kíváncsi vagyok más anyukák mit mondanak mind a színére, mind a típusára.

Mennyit ér meg szerintetek? Ti mennyit adnátok érte?


Véleményeket, tapasztalatokat várok.


21 hetes kismama, a baba valószínűleg kislány lesz. :)


2012. jan. 2. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
szerintem elég gyászos hangulata van :/
2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem rossz maga a színe, de kocsit nem vennék ilyet. Barátnőmnek is ilyen kocsija van, bitang nagy, nehéz, és alig fér el vele, akár egy ajtón alig fér be... Már el is akarja adni, pedig fél éve használja. Szerintem keress egy kisebb kocsit. Ezzel utazni sem lehet.
2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyáron nem túl praktikus.
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok.

Nekem nem tetszik ez a babakocsi.A szinére pedig az jutott eszembe,hogy nyáron nem lesz e túl meleg a fekete?

Én nem venném meg.

2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Én eleve nem vennék fekete babakocsit,még téli babának se.Szerintem nagyon gyászos.És tök mindegy milyen színű babakocsit veszel mindenegyi koszolódik,nekünk piros babakocsink volt és az is koszolódott.
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
nem,nagyon sötét.nyáron nagyon szívja a meleget,a színe is jobban fakulhat a naptól
2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek viszont tetszenek

utolsó vagyok

2012. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Nyáron pokoli lesz a kicsinek, a fekete huzat nagyon durván fel fog forrósodni. Inkább válassz valami világosabbat szerintem.
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a típusú kocsi nem ismerem, erről nyilatkozni nem tudok. De a fekete színről igen. Nekünk sportkocsiban van fekete. Amikor megláttam egyből beleszerettem. sokat gondolkodtam rajta, de végül megvettük. Nem bántam meg egy percre sem. Én azt gondolom, hogy ha olyan iszonyat kánikula van, akkor nem viszi ki az ember a babát amúgy sem. Egy sima nyári napon pedig napernyővel felszerelkezve semmi gond nem volt a kocsi színével.

Az az egy hátránya van, hogy hiába sötét, nagyon kényes szín, minden meglátszik rajta. 2-3 hetente sikáltam a karfáját és az ülőkéjét.

2012. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az jutott eszembe, mint amit az utolsó írt, hogy pont amiatt fog koszolódni, mert fekete. A babák elég hamar elkezdenek a babakocsiban rágcsálni valamit és egy sima kekszet is teljesen szét tudnak kenni maguk körül az ülésen, háttámlán és a kapaszkodón, az pedig fehér maszat lesz. Szerintem minden nap takaríthatnád, ha nem akarod, hogy úgy nézzenek rád, mint aki nem tartja tisztán a gyerekét.

Én nem venném meg, és a meleg miatt sem!

2012. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!