Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy lehet ezt túlélni...

Anyukák hogy lehet ezt túlélni? :' ( Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

Csütr. este a fiamat egy percre magára hagytam az üres kádban, és leforrázta magát. Mindkét talpáról leégett a bőr, felküldtek minket Pestre a Betsheda kórházba. Annyit mondanak, hogy közepesen súlyos. Ma még nem javult semmit sem, fáj neki nagyon. Mindennap kötözik, addig kell itt lennie amíg ki nem derül, hogy visszanő e a bőre, vagy plasztikázni kell. Egyszerűen nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel, nem alszom, csak sírok. Ráadásul tetézi a bajt az is, hogy 200km-rel arrébb lakunk és nem engedik, hogy ott maradjak vele. Sem fizetős szobában, sem sehol. Annyit sikerült kiharcolnom, hogy én etessem, tegyem le este aludni, majd reggel ébredésre vissza.

Aki volt hasonló helyzetben kérem adjon tanácsot! Mikorra várhatok gyógyulást? :'( 16 hós a kicsi.


2012. jan. 7. 22:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy gyógyulgat a kicsi, és nincs szükség plasztikára. Lassan te is megnyugszol (bár tudom, soha nem fogod elfelejteni ezt a dolgot).

Minden jót nektek!

2012. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy kötelező ide visszahozni. Vigyétek oda, ahová körzetileg tartoztok, ott kötelesek ellátni!

Minden jót kívánok nektek, és mielőbbi teljes gyógyulást az apróságnak!

2012. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam.


[link]

2012. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszi! Állítólag azért kötelező, mert csúnya a lába és ez az egyetlen égéssérült központ Mo-n. Megpróbáljuk intézni az áthelyezést, de már egyszer sikerrel jártunk, mondván ők kezdték a kezelést és ők is fejezzék be.
2012. jan. 16. 03:57
 25/33 A kérdező kommentje:
*sikertelenül.
2012. jan. 16. 04:02
 26/33 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök èn is hogy gyògyul ill. hogy haza engedtèk a kisfiadat! Jobbulàst ès gyors gyògyulàst kívànok neki!
2012. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy van a kisfiad? Javult már azóta az állapota?

Ne haragudj, hogy rákérdezek, de ez a forrázás úgy történt, hogy megnyitotta a csapot, és ennyire forró víz jött belőle? Csak mert lehet, hogy sokan tanulhatnának az esetből.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy nagyon kell vigyázni rájuk, mert pillanatok alatt meg van a baj, és a leggondosabb szülőnél is előfordul olyan, hogy csak a jó Isten segítségével nem történik nagy baj. Ne emészd magad, és jobbulást a babának!

2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az érdeklődést! Szerencsére már sokkal jobban van, a csúnyább lába is szépen gyógyul, kenem neki folyamatosan, naponta többször is.

Ez úgy történt, hogy 1-2 percre kiléptem a fürdőből a köv. helyiségbe, az üres kádban hagytam addig, gondolván nem éri baj nem fullad meg. Ő pedig addig megnyitotta a tolókaros vizet amit sajnos rossz felé fordított el :( A baj ott volt ebben, hogy előző nap nem volt meleg vizünk, mert nem volt áram, és max-ra volt tekerve a bojler. Én nem tudtam, de a mentős felvilágosított, hogy villany bojler mellett duplán kell vigyázni, mert 2x olyan meleg vizet ad mint a gáz bojler. Remélem senki nem kerül még hasonló helyzetbe sem!

2012. jan. 25. 21:03
 29/33 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy van a kisfiad?

Remélem alakul a talpikája!

2012. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!