Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el igy?

Hogy altassam el igy?

Figyelt kérdés
5 honapos a fiam. Mindig is hason altattam. Szopizott, aztan letettem a hasara es aludt is. Amiota megtanult atfordulni a hasarol a hatara, nincs nyugtom. Ahogy leteszem a hasara, mar fordul is at. Hatan meg csak fel orakat alszik, aztan felebred. Ez megy minden este 8-11ig, aztan nagy nehezen elalszik. Majd hajnalban kezdodik az egesz elolrol.
2009. máj. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy amikor már mélyen alszik háton, akkor fordítod hasra,elvileg úgy marad :D
2009. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz.háton elalszik majd fordítsd hasra.ha felkel probáld újra.lehet majd idővel megszeret háton aludni.oldalt még nem próbáltad.feküdj te is az oldaladra ő is és húzd magadhoz közel.úgy aludjatok
2009. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is születésétől hason alutdt, aztán szépen fokozatosan hanyatt. De csak, ha én is ott feküdtem vele, és így szép lassan megszokta. Csatlakoznék a második válaszolóhoz.
2009. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is a kezdetek óta csak hason akart elaludni, s háát bizony, nálunk is voltak ilyen gondok. Lévén, hogy este nem velem alszik (napközben szoktunk együtt hunyni :)), hanem a kiságyában, inkább ott maradtam mellette, s fogtam a kis kezét. Így lenyugodott, meg átfordulni sem fordult át, mert nem akarta a kis csöppem elengedni a kezem. Szerencsére nem tartott sokáig, s hamar elaludt. Alvás közben pedig, ha átfordul, már nem zavarja fel. Ma már (jövő héten tölti be a 7. hónapját) akárhogy fordul, nem "ijed meg a saját átfordulási képességétől" :))

Kitartást, mert valóban csak a jelenléted fogja tudni átbillenteni ezen.

2009. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!