Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ijesztett már rátok a babátok...

Ijesztett már rátok a babátok valamivel? Én nagyon megijedtem most!

Figyelt kérdés

Délután elég jókat alszik a kisasszony, 2-3 órát, mentem be a szobájába megnézni,és szólongaton,nem ébredt fel, kitakarom,semmi, megfogom a hátát és teljesen olyan volt,mint aki nem vesz levegőt. Azt hittem ott esek össze,már rázni akartam szegénykémet, potyogtak a könnyeim és akkor nagy nyúztozkodás közepette rámmosolyog.

Nem sok kellett,hogy szívrohamot kapjak


14 hónapos


2012. jan. 12. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is rámhozta a frászt nemrég.15 hónapos,franciaágya van szinte minden oldalról körbevéve hogy ne essen le,a végén van annyi hely ahol bemászok én is mikor altatom,meg ő is le tud jönni.A múltkor mentem be hozzá éjszaka hogy betakarjam,mikor megláttam majd infarktust kaptam,a kis karjai is,meg a feje is lógott lefelé az ágyról,mint egy rongybaba.Rohantam hozzá,felemeltem, tiszta ájultan dőlöngélt a karomban,azt hittem ott halok meg,de kiderült hogy csak elindult lefelé az ágyról és közben elaludt. :)
2012. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jajjjjjjjjjjj de de jo az utoplso.... (azért mert jo volt a végkifejlete)
2012. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jaj, így én is megjártam, ahogy te, csak az én fiam sokkal kisebb volt. Olyan mélyen aludt, hogy nem bírtam felébreszteni. Sírva telefonáltam a férjemnek, hogy nem tudom felkölteni a kicsit. Éreztem, hogy vesz levegőt, de azt hittem, kómába esett. 30 percig ébresztgettem, mire sikerült felkölteni.

A pici lányom 4 hetes. Tegnap állt meg a szívem. Hasra tettem, aludt és már tudja forgatni a fejét hason jobbra-balra. Egyszer megyek be, a gyerek arca a matracban. Azt sem tudtam, hogy kapjam fel gyorsan, féltem, hogy megfullad! Nem is merem éjszakára hasra tenni, bár eddig sem mertem.

2012. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Disi ***** válasza:
Úristen, nem semmi amiket írtatok. Az én babóm szerencsére még nem csinált ilyet, viszont az apukája igen. Már tudott szaladgálni, mikor a nagyiéknál kitalálta, hogy bújócskázik, és nagyon viccesnek találta, hogy őt szólítgatja mindenki.Órákon át keresték, ő meg csak kuncogott magában. Akkor jött rá, hogy most már nem vicces, mikor meglátta a rendőrbácsikat a kétségbeesett nagyszülőkkel beszélni.
2012. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

15:39-es vagyok. Ilyet unokaöcsém is csinált. Már akkora volt, hogy kint lehetett hagyni egyedül az udvaron. Tudta, hogy nem szabad kimenni. Anyu a nyári konyhában volt, onnan rá-ránézett. Én meg mentem ki a lakásból, látom, hogy gyerek sehol. Gondoltam bement anyuhoz. Kérdezem anyut, erre ő közli, hogy azt hitte, velem van. Na, egyből rohanás, mindenhová bekukucskálás, kiabálás. Gyerek sehol.

Aztán az jutott eszembe, hátha mégis kiment, mert az utcában van egy kisfiú. Na, rohantam kifelé, az utca felénél kiabált utánam anyu, hogy álljak meg, megvan a kicsi.

Bement a drága pisilni a mosókonyhába, és amikor hallotta, hogy keresem, akkor elbújt a mosógép mögé, és jól szórakozott. Minket meg az agyhalál kerülgetett. Kis édes! Már 11 éves, sokszor felhozom neki! :)

2012. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan már nálam is volt, hogy annyira csendben aludt hogy meg kellett néznem, hogy szuszog-e, olyankor nekem is megállt mindig a szivem egy pillanatra. Aztán tavaly pont egy éves volt, amikor a fürdőbe őrizte a tesóját. És egyszer csak nagy kiáltás, lányom kiabál hogy a kicsi megitta az Ariel-t (kiharapta a gélkapszulát). Nagy sirás-rivás. Már láttam hogy kimossák szegénykémnek a gyomrát. Brrr. De végül szerencsére nem lett baj, toxikológia mondta hogy csak figyelni kell, ugyanis a gyomorban nem csinál semmi bajt, csak ha esetleg a tüdejébe jutott volna. (lehet nem is nyelt belőle, mert minden olyan volt, kifolyott, csak valószinű a szájába került és rossz ize volt azért sirt ő is, és hányt is utána).
2012. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!