Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, aki 2év alatti...

Anyukák, aki 2év alatti gyerekkel voltak már nyaralni, válaszolnátok ha tudtok?

Figyelt kérdés
az érdekelne,hogy ilyenkor a gyereknek is kell külön rep.jegy+pótágy(+pénzért) a szálláson?Július végén lesz 2éves,és nyáron mennénk külföldre nyaralni,de ezekkel nem vagyok tisztában hogy vannak.És azért rba nem mindegy kell-e neki fizetni ezeket vagy sem.És ha igen,mennyit?Köszi ha válaszoltok!
2012. jan. 13. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt megtalalod a legocsobb jaratokat. Vedd figyelembe az atszallasokat, mert a legtobb udulohelyre Budapestrol nincs kozvetlen jarat. Nem tudom hol laktok, de ha nem Budapesten, akkor erdemes megnezni mas kozeli reptereket is (pl Becs). A kalkulatorba meg tudod adni a felnottek es a gyerekek szamat is, igy megkapod a jegyek arat. Nagyjabol annyiba fog kerulni, amit kikalkulal, de nem minden arba van belekalkulalva a feladando poggyasz es. A csomagok sulykorlatja mindenhol mas, erdemes azt is figyelembe venni, mert 4000Ft (ha jol emlekszem) kilonkent a tulsuly a magyar reptereken. Alul jelold ki a hoteleket, ott is megadhatod a felnottek es gyerekek szamat es teljes arat ad ki adokkal.

[link]

2012. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez jó.Miskolcon lakunk amúgy,igy csak pest vagy esetleg debrecen jöhet szóba.
2012. jan. 13. 21:27
 13/14 anonim ***** válasza:
En is Miskolcrol szarmazok, de epp kulfoldon vagyunk. Az enyem 3, de pici kora ota utazgatunk. Repjegy 2 eves korig ingyenes. Szallodakban meg koztunk aludt.
2012. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,én is igy gondoltam,mármint hogy köztünk alszik ha úgy van:)
2012. jan. 14. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!