Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondolnátok erről az...

Ti mit gondolnátok erről az anyáról?

Figyelt kérdés
Ha két héttel a szülés után elmenne a nagyobb (2.5 éves) gyerekével egy olyan programra,ahová előtte is rendszeresen jártak(gyerekek közé).A kicsire nagymamája vigyázna ,hagyna otthon neki tejet.Ti nem néznétek rá furcsán?Nem kéne még otthon ülnie?Nem felelőtlenség ilyen korán elmászkálni "lényegtelen" dolog miatt?
2012. jan. 15. 13:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19-es válaszoló vagyok! Nem nagyon olvastam tegnap végig a válaszokat és most látom hogy rafkósan elbújtál a kérdés mögött :D :D !!! Nemtom de legbelül mintha sejtettem volna hogy magadról kérdezel :) Már csak ezért is mert lehet én is így jártam volna el :) Szerintem te egy nagyon jó anyuka vagy :D
2012. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Miért ne menne el? Jól teszi! Bár két héttel a szülés után sajnos én nem tudtam volna menni sehova a sebem miatt meg a kevés alvás miatt is. De ha ilyen helyzetben van, menjen így a nagyobb gyerekkel is tud foglalkozni, ami nagyon jó. :)
2017. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!