Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes egy másfél éves...

Érdemes egy másfél éves gyereknek háti hordozót venni hogy egy nyáron használjuk?

Figyelt kérdés
Kirándulásokhoz gondoltam. Persze már nagyon szépen tud járni, szaladni, de egy túrát nyilván valóan nem bírna. Pécsiek vagyunk, szeretünk a Mecsekbe járni túrázgatni. Tavaly nagyon jól megoldottuk a kenguruval, de abba már nem fér bele, el is adtam már. Érdemes lenne beruházni egy háti hordozóra? Én nagyon drágállom őket, még használtan is. De ha nem veszek, akkor hogyan kiránduljunk? Sajnos a fiamat nem egyszerű dolog kézben cipelni, mert egy idő után megunja és kapálózik, de menni sincs kedve.
2009. máj. 26. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább az esernyő babakocsira szavaznék, de ez csak az én véleményem...
2009. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi vettünk háti hordozót,mert mi is Pécs környékiek vagyunk és szeretünk kirándulni.Mi használtan vettünk a vásárban pár ezer forintért.Újonnan egy kicsit húzós.Esernyőkocsival szerintem nem tudtok túrázni,mert az nem ilyen terepre való.

Szerintem nézd meg használtan,az én fiam szereti és aludni is tud benne.

2009. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok harmadik pécsiként! Mi is tervezünk ilyen kirándulásokat, és van egy nagyon szuper Tatonka háti hordozónk, amit egy barátnőmtől kaptunk kölcsön. Újonnan kb. 20-25000,-Ft lehet, használtan is megkérik az árát. Szerintem nagyon hasznos, még ha csak egy nyárig is tudjátok használni, mert később el lehet adni. De először én is használtat keresnék, mivel ezeket azért nem igen lehet elnyűni, azok is biztonságosak és jó állapotúak.
2009. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi a válaszokat, a vásárban nem is jutott eszembe keresni, csak Vaterán, TeszVeszen néztem. De akkor vasárnap kimegyek a vásárba menézni, meg majd ha lesz börze, akkor ott is szétnézek. Na meg az is igaz, hogy ha vége a túrázós időszaknak, akkor el is tudom adni :) Köszi az ötleteket!
2009. máj. 26. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

ha mész a vásárba akkor a régiség soron is érdemes megnézni,mer ott is vannak akik ilyen gyerek cuccokat árulnak és a másik oldalon(mi ott vettük) is,ott egy pár hete még láttam egy pár darabot.

Én egy VauDe hátihordozót fogtam ki amit utólag megnéztem és egy profi túrafelszerelést gyártó cég márkája.

Újonnan kb.45.000.-ft és használtan a vaterán 19 ezret kértek érte.Én 4.500.-ért vettem és örültem neki.

Szerintem a vaterán néha többet kérnek egy használt dologért,mint amennyi újonnan.Sok sikert,remélem,hogy sikerül venned.

2009. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!