Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tegyem "színesebbé"...

Mivel tegyem "színesebbé" fiúikreim első szülinapját? Te miket találtál ki?

Figyelt kérdés
Sokan leszünk,az egész nagy család,bár nem tudom ez számít-e:)
2012. jan. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak, akik most voltak 1 évesek, de mi nem csinálunk túl nagy felhajtást, hiszen úgysem értik még, mi történik körülöttük. Nem túl nagy a családunk, rajtunk kívül a nagyszülők voltak itt.

1 db torta volt, olyan, amiből a gyerekek is ehettek már (őszibarackos túrótorta, nem cukros), lufikkal feldíszítettük a szobát. Ajándékba játékokat kaptak.

Felnőtteknek volt még némi sós rágcsa, meg persze koccintottunk.

2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is nagycsalád volt együtt, nyáron volt, kint grilleztünk az udvaron, kapott játékokat, meg tortát, tetszett neki a gyertyagyújtás. Semmi extra nem volt, viszont nagyon szereti a társaságot a babám, így nem is kellett több.
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Én is arra gondoltam,hogy lehet azért veszek lufikat vagy ilyesmiket,hogy azért babazsúrosabb legyen:)

Csak gondoltam hátha van vkinek vmi jó ötlete.

2012. jan. 20. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!